Wpis z mikrobloga

Ale dupa pękła białej części Madrytu po wczorajszych derbach. Fajnie jest słuchać jak Zidane mówi że oni są Realem Madryt i nie rozmawiają o sędziach a jednocześnie piłkarze działacze i prasa sprzyjająca Realowi płacze o wczoraj o prawidłową decyzję sędziego bo mieli nadzieję że wydrukuję karnego i po słabym meczu uda im się zbliżyć do lidera (ʘʘ)
#realmadryt
  • 8
@Wincyyyyj: Którzy piłkarze i jacy działacze, nie licząc Emilio, który zawsze pieprzy kocopoły? Co do decyzji, coś takiego nie powinno być ręką, ale wiele innych sytuacji też nią nie powinno być. Skoro rudego zawołali do ekranu, to znaczy, że w VOR uznali decyzję za błędną.
@Wincyyyyj: Prosze bardzo, Panie ekspercie tu masz przepisy, ktore dotycza zagran reka:

"ręka znajduje się w nienaturalnej pozycji – to ręka, która powiększa powierzchnię ciała i zajmuje większą przestrzeń niż powinna normalnie - tutaj dodano, że bierze się pod uwagę efekt zagrania, czyli blokowanie strzału czy blokowanie gola; bierze się pod uwagę szansę na uniknięcie zagrania; bierze się pod uwagę dystans od zagrywającego do ręki; bierze się pod uwagę szybkość lotu
@Arekt karny taki 50/50 Ale zważywszy na to po czym dyktowano karne w meczu z Valencia to w niedzielę była to ewidentna ręka. I w tym jest problem.

Nacho dostaje piłka w okolice barku ktora wg wytycznych na ten sezon nie jest zagranie ręka? Karny

Pilka odbija się od murawy A Ramos przypadkowo trafia ja ręka (bo gra ciałem z przeciwnikiem i próbuje to złapać) karny.

To nie ma co się dziwić
@Pituch: dla mnie reka ktora zmienia trajektorie lotu pilki ktora leciala pod nogi casemiro i oczywisty karny i tyle co to w ogole za zasada, ze reka jest w naturalnej pozycji? skoro jest takie cos to czemu kazda reka podczas wslizgu to karny skoro tez jest naturalne, ze podczas wslizgu bedziesz sie podpieral reka a nie bedziesz mial ja #!$%@? wie gdzie