Wpis z mikrobloga

Polski motosport w pigułce, albo płacisz nam za zawody i za naszych sędziów albo twoje zawody są nielegalne i każdy klub sie o tym dowie ! O to jedna z przyczyn dlaczego sport motorowy w Polsce jest jakieś 20 lat z tyłu za zachodem i zamiast się rozwijać to się cofa... PZM to jest jakiś dramat kur... Przesłane dziś na mojego mejla, jeszcze ciepłe #polska #motosport #enduro #cross #sport #tojestjakis#!$%@?
Pitu33 - Polski motosport w pigułce, albo płacisz nam za zawody i za naszych sędziów ...

źródło: comment_1615231450c1ImTFFCWfBXQAn0znYcky.jpg

Pobierz
  • 4
@Pitu33: a to nie wiem co za afera. Przybliżysz? Ja jezdze amatorsko ale mnie smuci jak ktos pisze regulaminy bo bracia nie moga wygrac mimo klubu sponsorow i treningow a ktos kto wiąże ledwo koniec z koncem ale ma talent nie moze sie przez takich ludzi wybic
@panzerschokolade: https://www.facebook.com/magazynxcross/photos/a.108500257277782/286742626120210/ treść z x-crossa: Niepokojące głosy dochodzą do nas od zawodników na temat zmian w regulaminie MP Enduro. A za miesiąc pierwsza runda! Czy będzie komentarz PZM?

"MP Enduro - nowy, "lepszy" regulamin na 2021 r. Ktoś kto śledzi rywalizację Enduro od lat zapewne wie, do jakich można posunąć się pomysłów, aby "przypasować" regulamin dla jednego klubu. Rozwiązań było wiele, np.: za klasę Junior 85 dać 150% punktów, potem gdy