Wpis z mikrobloga

Podsumowujac:
- Murcix totalna menelica, akobieca, Wersow pomimo, ze antyinteligentna to przy jej zachowaniu to Wersow czy Marcysia są ikoną kobiecosci. Murta #!$%@?, najarana, osmolona petami i jeszcze to wskakiwanie do lozka Nowciaxowi, maja potencjal na stworzenie niezaleznego kanalu od Friza nabwzor Magicala. Zrobia swoj pato-content beda chlac i jarac, klnac na wizji i moze troche sie pokladaja i beda wpadac tysiaczki za streamka
- Apel do asystentów- wiejcie. Placa wam 2.5 tys zl gdzie w malych miejscowosciach to jest startowa pensja w kazdej firmie, no max. po roku.. nie mowiac o Krakowie.. ludzie.. i macie 8h pracki za biurkiem z kawusia i sniadankiem i obiadkiem i do domku. Jestem ciekaw czy oni za te 2.5 maja do wykonania powiedzmy 4 zadania w mies/ 1 zadanie dziennie czy tyle zadan ze codziennie te 8h wychodzi rozlozone na cala dobe #!$%@?? Poza tym jak mozna wysylac pravownikow do pracy zagranice i kazac im placic za sb? WTF? Ktos chyba PIP powinien tam wezwac. Jako PRACODAWCY jestescie zobowiazani zaplacic za nocleg w b.dobrych warunkach, za przeloty/transportu i w zaleznosfi od kraju DIETE przykladowo delegacja do Niemc to 50 euro dniowki poza standardowa pensja. Co z wami ludzie? Zarabiacie po 50tys za film a tak nisko oplacacie swoich pracownikow??!!!
- Obmawanie Dzodza kolejna kwestia i bezczelnosc, caly content Majkowi zrobil i hez niego Majk by nic nie nagral nawet chowanego sam by nie potrafil zorganizowac a jeszcze smią krytykowac prace Dzodza ktory ma tam leb na karku wiekszy niz cala reszta tej ekipy
- Przeklenstwa jak na obozie dzieci z poprawczaka. Ja rozumiem sam przeklne czasem ale to sa pojedyncze slowa raz czy 2 dziennie albo wcale a nie jak oni co 2 slowo. Przeciez to jest prymitywizm totalny. I oni takim zachowaniem chca sie pozorowac na doroslych? Ze what?
- Arogancja i wrednosc wrecz wyplywala z nich, szczegolnie widac to po Trombie Frizie i Wujasie. Murta dobrze powiedziala, ze praca z nimi to koszmar.
- Fusiala tez ladnie pojechala na koniec tekstem do Murty, widac, jak wszyscy tam "sie kochaja i szanuja"
- Nawet Patec, ktorego tam najbardziej lubie wydaje mi sie, ze rowniez bardzo daleko mu do swietego i pewnie nie dosc ze zalicza co noc inna to jeszcze cpie.
- Jak juz tyle pokazali w tym dokumencie to juz dla nich widze tylko jedna sciezke, patusiarski content, nie widze przeszkod teraz zadnych by zrobili swojq wersje Big Brothera bo juz i tak kazdy wie jacy sa naprawde ;)

#friz
  • 16
@corryand: XDDD
ale wy tu na tym wykopie macie #!$%@? zryty beret wszyscy #!$%@? sie o jakieś bzdury, że niby murcix menelica - ja #!$%@? wielkie mi rzeczy bo w irl normalne dziewczyny w ogóle nie piją i nie palą
"Obmawianie dzodza" Oni od samego początku sobie z tego beke robią, że wujek luki zwalnia dzodza to taki 'inside joke' w ekipie
- Przekleństwa,no nie wierzę, że w ogóle coś takiego
@Misiuda: co masz na mysli? Ze zajmuje sie by miec lepszy hajs niz zwykly pracownik?
@noken: hahaha ja sobie tego nie wyobrazam, juz bym wolal, zeby w ogole pracy nie miala
@Freapy: bo jest menelica, ja takie zachowania widzialem w gimbazie czy liceum i moze na 1 roku studiow. Pozniej kazdy dostal rozumu i jakiejkolwiek ogłady i kultury i wyibraz sobie, ze nie nie mowie do swoich znajomych #!$%@?
@palodisko: u Friza na kanale najnowszy film z dzisiaj 2-godzinny
@adam-kowalski4567889: nie ma czegos takiego jak cpanie z umiarem i wiedzialbys to gdybys przez wiele lat miql znajomych w kilku kregach jak ja lktorzy sie zwyczajnie uzaleznili twierdzac, ze wcale nie saz czesc poszla po rozum i zglosili do NA, caly proces odstawienia tragiczny. Kolega, ktory byl zajebistym ziomkiem, inteligentnym po codziennym cpaniu marychy dostal gąbke zamiast mozgu, zupelnie inny
@corryand: Jasne z patusami nie trzymam to prawda ale znam osoby ktore na imprezach tylko albo czasami sobie zarajara ja np kilka razy w roku festiwale itp bo jak ktos sie wciagnie to faktycznie słabo sa rozne krzywe akcje ale to zazwyczaj sie nawacha taki jakiegos gowna i pozniej sie po miescie przewraca zgonujac
@adam-kowalski4567889: tak, jesli ktos zajara na festiwalu czasem to jest ok ale szczerze watpie, ze to sie nie rozkreca u wiekszosci tych osob do coraz czestszego az w koncu do uzaleznienia. Podobnie jest z fajkami tu niby tylko na imprezie, potem na zwyklym spotkaniu ze znajomymi a potem ciagle. Oczywiscie to kazdego wolny wybor ale ja lubie ganić ludzi za to czym sobie sami szkoda a mam pare ludzi na koncie,
@corryand poważne zarzuty: przeklinanie, palenie, picie, ćpanie, ruchanie. Jeszcze piszesz o kimś że jest menelicą bo pali fajki i #!$%@? się o to jaki ktoś ma zakres obowiązków w nie przymusowej pracy. Tylko na wykopie można spotkać takie ludzie odpady jak ty. Nieźle mnie to #!$%@? co napisałeś a nawet nie jestem stalym widzem ekipy