Wpis z mikrobloga

@Anagama: Pomijając fakt, że zacząłem teraz znowu malować po bardzo długiej przerwie to wcześniej nie ćwiczyłem w taki sposób czegokolwiek. Czasami wydawało mi się, że to co robiłem to ćwiczenia ( np. kolorowe portrety z fotek ), ale tak na prawdę było to przerysowanie fotografii bez jakiejkolwiek analizy i wyciągania wniosków.
@JayRG: niby tak ale i tak ćwiczyłeś, wiesz z prostego przerysowania nawet tak idzie coś wyciągnąć w sensie zapamiętujesz proporcję, anatomię, ćwiczysz rękę i takie tam, lepsze to niż całkowity brak praktyki, mi by się szczególnie coś takiego przydało bo jeżeli chodzi o digital to jestem strasznie #!$%@? i o ile lineart uważam że już jako tako mi wychodzi o tyle jakiekolwiek kolorowanie to męka, ale to też trzeba usiąść na
@Anagama: nie no fakt, można trochę rzeczy zapamiętać i wyrobić rękę, chodziło mi bardziej o to że to mało efektywny sposób nauki i to chciałbym teraz poprawić

jeżeli chodzi o digital to jestem strasznie #!$%@? i o ile lineart uważam że już jako tako mi wychodzi o tyle jakiekolwiek kolorowanie to męka, ale to też trzeba usiąść na spokojnie

niestety czasu nie oszukasz ( ͡° ʖ̯ ͡°)