Wpis z mikrobloga

O co tak naprawdę chodzi w "super straight"? (tak, straight, nie stright). "Afera" została wymyślona na 4chanie - to element ich neo-nazistowskiej propagandy. Znalezisko opisujące tę sytuację na wykopie to jeden z najgłupszych tekstów jakie w życiu czytałem -> https://www.wykop.pl/artykul/5993057 xD

LBGT zamieniło się w LGBTQ Trans i Queer osób homoseksualnych tam jak na lekarstwo, w większości zostali aktywiści i julki codziennie zakręcające ruletką genderową

swoją orientacje #superstright ( superstright superhetero na polski co znaczy, że pociągają go tylko naturalne dziewczyny/kobiety ( przypominam według LGBTQ+ jeżeli ktoś jest heteroseksualny to kobiety z benizem

Rozchodzi się o to, że według LGBTQ+ róznicy pomiędzy "kobietą z benizem" ,a kobietą bez beniza nie ma ( tak samo jeżeli mówimy o meżczyźnie z tzipą)

Zacznijmy od tego ( chociaż nie wiem jeszcze czy to prawda, ale pewnie szybko się to wyjaśni ), że chłopak został wystalkowany

tak, że lawina zamieniła się w... w sumie nie wiem co ale jest wielkie w uj bo sam hasztag trenduje na tweeterze i stawiam, że to będzie następna MAGA

czekam jak julki odniosą się do zaistniałej sytuacji i trzeba dzwonić po Goniciarza,


To kto ciebie podnieca/z kim chcesz być w związku, to twoja indywidualna sprawa. Jeśli nie chcesz być z osobą trans - to tego nie rób, nie jest to w żadnym stopniu transfobiczne (sugerowanie, że jest inaczej, to zwyczajna propaganda skrajnych konserw).

#neuropa #lgbt #bekazprawakow #homoseksualizm #urojeniaprawakoidalne #zwiazki #superstraight
Pobierz artpop - O co tak naprawdę chodzi w "super straight"? (tak, straight, nie stright). "...
źródło: comment_1615207183BqSE5JLPK9YLjTMWbqfFRu.jpg
  • 79
dalej nie czytam, bo pierwszy akapit i już rażący błąd i manipulacja


@brednyk: Afera sama w sobie - czyli trollowanie hasztagów, została wymyślona przez skrajnie prawicowe fora. Nie mam na myśli tutaj kwestii afery tiktokowej.
Zgadzam się w pełni, ale uaktywniłeś tym samym moją kartę pułapkę :D Nie przeszkadza Ci jednak generalizować społeczność na /pol/u, że to "skrajna prawica"


@wielkaberta: Wiadomo, jest tam tyle kontentu progresywnego/lewicowego/równościowego.

Ale czy uznajesz orientację superstraight jako "valid".


@wielkaberta: Określaj się jak chcesz, większość osób wie, że to trolling. Heteroseksualność to pociąg do płci przeciwnej od twojej. To czy ktoś chce się wiązać z osobą transpłciową jest indywidualną decyzją.
Wiadomo, jest tam tyle kontentu progresywnego/lewicowego/równościowego.

"jest tam tyle"

https://en.wikipedia.org/wiki/Weasel_word
To znaczy ile, liczyłeś? Teraz powiesz, że ciężar dowodu jest po mojej stronie.
Jednak fałszem jest twierdzenie, że składa się wyłącznie z altright/pro-faszystowskich.
Prawdą jest, że jest tam pewna i zauważalna liczba.
Prawdą jest też, że /pol/ była pierwotnie tubą Stormfronta (wg moot)
Ile wg Ciebie musi być procent tematów by kwalifikować, że /pol/ to "tylko" prawicowe tematy.

A jeszcze inne pytanie.
To znaczy ile, liczyłeś? Teraz powiesz, że ciężar dowodu jest po mojej stronie.

Jednak fałszem jest twierdzenie, że składa się wyłącznie z altright/pro-faszystowskich.

Prawdą jest, że jest tam pewna i zauważalna liczba.

Prawdą jest też, że /pol/ była pierwotnie tubą Stormfronta (wg moot)

Ile wg Ciebie musi być procent tematów by kwalifikować, że /pol/ to "tylko" prawicowe tematy.


@wielkaberta: To nie jest aż tak skomplikowane, aby aż tak się nad tym
Mogę powiedzieć, że na pol jest skrajna prawica, gdyż widzę jaki jest tam używany język.

Angielski głównie.

Mogę powiedzieć, że na pol jest skrajna prawica

Prawda. Na /pol/ też są komuniści, lewicowcy, centryści, syjoniści, anty-syjoniści, nacjonaliści różnych krajów.

Uważam, że to trollerska akcja, co teras

Teraz dalej uważam, że nie chcesz wdać się dyskurs i obalić ideę superstraight czy jest "valid".
Nie chcesz czy nie dasz rady obalić. Ciągle liczę na @
Angielski głównie.


@wielkaberta: Mam na myśli obrzydliwy język nienawiści.

Teraz dalej uważam, że nie chcesz wdać się dyskurs i obalić ideę superstraight czy jest "valid".


@wielkaberta: Nie ma tutaj czego obalać. Nie ma niczego transfobicznego w tym, że będąc hetero facetem nie chcesz wchodzić w związek/uprawiać seksu z transpłciową kobietą (z powodu narządów płciowych, czy kwestii chęci posiadania biologicznego potomstwa). Transfobiczne jest jednak robienie z tego idei - co jasno
Mam na myśli obrzydliwy język nienawiści.

A czymże było nawoływanie do zabijania ludzi postujących #superstraight ?

Nie ma niczego transfobicznego w tym, że będąc hetero facetem nie chcesz wchodzić w związek/uprawiać seksu z transpłciową kobietą (z powodu narządów płciowych, czy kwestii chęci posiadania biologicznego potomstwa)

To już wiemy @artpop ie.

Transfobiczne jest jednak robienie z tego idei - co jasno widać po tym jakie środowiska podpięły się pod tą akcją (skrajna prawica
Pobierz wielkaberta - >Mam na myśli obrzydliwy język nienawiści. 
A czymże było nawoływanie ...
źródło: comment_1615404007U3AgzYLoevptmn5lAvqCgR.jpg
@wielkaberta: Nawet mam takiego mema z logiką jakej artpop używa. Memy nie biorą się z powietrza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zresztą kto cie pociąga i z kim chcesz iść do łóżka to prywatna sprawa, można się z tego śmiać ale to nikogo nie obraża. Może ktoś nie chce się np pakować w psychologa, hormony i depresje ? Jak ktoś powie, że nie będzie się umawiał, z żydami
Pobierz rifraw - @wielkaberta: Nawet mam takiego mema z logiką jakej artpop używa. Memy nie b...
źródło: comment_1615432621xTUW7jvSdiQqnCHmkwFi8a.jpg