Wpis z mikrobloga

O co tak naprawdę chodzi w "super straight"? (tak, straight, nie stright). "Afera" została wymyślona na 4chanie - to element ich neo-nazistowskiej propagandy. Znalezisko opisujące tę sytuację na wykopie to jeden z najgłupszych tekstów jakie w życiu czytałem -> https://www.wykop.pl/artykul/5993057 xD

LBGT zamieniło się w LGBTQ Trans i Queer osób homoseksualnych tam jak na lekarstwo, w większości zostali aktywiści i julki codziennie zakręcające ruletką genderową

swoją orientacje #superstright ( superstright superhetero na polski co znaczy, że pociągają go tylko naturalne dziewczyny/kobiety ( przypominam według LGBTQ+ jeżeli ktoś jest heteroseksualny to kobiety z benizem

Rozchodzi się o to, że według LGBTQ+ róznicy pomiędzy "kobietą z benizem" ,a kobietą bez beniza nie ma ( tak samo jeżeli mówimy o meżczyźnie z tzipą)

Zacznijmy od tego ( chociaż nie wiem jeszcze czy to prawda, ale pewnie szybko się to wyjaśni ), że chłopak został wystalkowany

tak, że lawina zamieniła się w... w sumie nie wiem co ale jest wielkie w uj bo sam hasztag trenduje na tweeterze i stawiam, że to będzie następna MAGA

czekam jak julki odniosą się do zaistniałej sytuacji i trzeba dzwonić po Goniciarza,


To kto ciebie podnieca/z kim chcesz być w związku, to twoja indywidualna sprawa. Jeśli nie chcesz być z osobą trans - to tego nie rób, nie jest to w żadnym stopniu transfobiczne (sugerowanie, że jest inaczej, to zwyczajna propaganda skrajnych konserw).

#neuropa #lgbt #bekazprawakow #homoseksualizm #urojeniaprawakoidalne #zwiazki #superstraight
artpop - O co tak naprawdę chodzi w "super straight"? (tak, straight, nie stright). "...

źródło: comment_1615207183BqSE5JLPK9YLjTMWbqfFRu.jpg

Pobierz
  • 79
@artpop:

to element ich neo-nazistowskiej propagandy.

4chan to jest chaotyczny neutralny. Na /pol/u masz masę szajbusów z różnych opcji.

afera

Bardziej jak "flavor of the month" akcja. A to jest po prostu iteracja pokroju identyfikowania się jako "helikopter szturmowy".

Jaki jest cel? Obnażyć podwójne standardy pewnych środowisk co już się udało. Tak się składa, że do tych środowisk discordo/twitterowych wcale nie trzeba się AŻ tak wysilać.
@artpop: Tego, że się przyczynili do rozpropagowania tego tagu na twitterze nie neguję oczywiście, ale jaki jest ich udział % w tym całym bałaganie nie mamy możliwości sprawdzić. Zresztą czy to "trolling", "agitacja", czy coś pomiędzy?

agitacja «zjednywanie zwolenników dla jakiejś sprawy»


trolling «wysyłanie wrogich, obraźliwych lub kontrowersyjnych wiadomości na jedno z publicznych miejsc w Internecie w celu wzniecenia kłótni»
@artpop: Ja tylko się zastanawiam po co ta akcja w ogóle jest przenoszona na grunt polski, skoro osoby trans to u nas promil promila promila i nawet środowiska lewicowe nie wykazują nimi większego zainteresowania.
Znajdź mi tą propagandę

Czy osoba o określonej tożsamości seksualnej MA PRAWO publicznie stwierdzić że jest seksualnie zainteresowana tylko osobami o określonej płci i tożsamości seksualnej?


@wielkaberta: @graf_zero: Dajesz opinie różnych ludzi. Obserwując to środowisko w większości konsensus jest jeden - to twoja decyzja z kim chcesz być w związku, ale mówienie, że "nigdy w życiu nie mógłbym być w związku z osobą trans" jest zwyczajnie krzywdzące dla części osób
Obserwując to środowisko w większości konsensus jest jeden - to twoja decyzja z kim chcesz być w związku, ale mówienie, że "nigdy w życiu nie mógłbym być w związku z osobą trans" jest zwyczajnie krzywdzące dla części osób transpłciowych. Po co to robić?


@artpop: Zwróć uwagę że...

Nie bardzo ktoś tak mówi. To jest chochoł, który służy jedynie do pokazywania jak bardzo jest to niby krzywdzące.
Po co o tym pisać,
Po co o tym pisać, po co prowokować


@graf_zero: Ale właśnie dlatego jest ta afera, 4chany chcą przekonać zwykłych ludzi, że jesteś bigotem/transfobem, jeśli będąc hetero mężczyzną nie czujesz pociągu do transpłciowych kobiet. Przez to chcą przedstawić osoby/środowisko lgbt w negatywnym świetle.
@Howard_Roark: Prowokacja, eksperyment społeczny. W wyniku prowokacji oczekuje się od środowisk #neuropa tzw. "mentalnego meltdownu" jak @Majk_ (https://www.wykop.pl/link/5993057/#comment-89059293)

@artpop
- Ale to Ty zacząłeś ze stwierdzeniem "zwyczajna propaganda skrajnych konserw" gdzie ja to zwyczajnie obaliłem podając non-konserwatywne artykuły (czyt. nie pochodzące z frondy XD)

Dajesz opinie różnych ludzi.

To znaczy kogo mam podawać? W drugim linku podałem opinię "wyglądającą na zaangażowaną" w sprawy trans: https://medium.com/@QSE.
Więc nie wiem czy to
- Ale to Ty zacząłeś ze stwierdzeniem "zwyczajna propaganda skrajnych konserw" gdzie ja to zwyczajnie obaliłem podając non-konserwatywne artykuły (czyt. nie pochodzące z frondy XD)


@wielkaberta: Dałeś opinie dwóch osób. Oto np. filmik transpłciowej kobiety, która tłumaczy to bardziej dokładnie - ma 31k łapek w górę i 1k w dół. https://www.youtube.com/watch?v=pNLvKNjLFg8
1:30 - w skrócie - nie jesteś bigotem, jeśli nie chcesz być w związku z osobą, która ciebie nie podnieca
artpop - > - Ale to Ty zacząłeś ze stwierdzeniem "zwyczajna propaganda skrajnych kons...