Wpis z mikrobloga

@wieszjo: Za to jak sie sprzedal chociazby. Reklama betclicka srednio co godzine, na filmach wiecej reklam niz u topowych jutuberow. Na lajwach co 2 minuty przypomina, ze MOZNA WYSLAC DONEJTA TO ODPOWIE NA PYTANIE,a czatu nie czyta wcale XD Brak zadawania niewygodnych pytan jutuberkom po walkach czy przed, bo glownie go wybil Kruszwil i Kamerzysta, bo to od nich zaczal przygode ze swoim kanalem. To tak tylko kilka z grubsza.
Zawsze mnie to #!$%@? jak ktoś kogoś ciśnie za to, ze sie sprzedał xD chlop dobrze robil swoją robote zyskał zasięgi i moze dzieki temu wpadac fajna kaska za to ze cos reklamuje. Jeszcze rozumiem jakby przestał robić te wywiady i tylko wrzucal jakies filmiki z reklamami to spoko ale robi dalej to samo co robil jedyna różnica,ze masz 30 sekund reklamy na początku, ktora można przewinąć trzema kliknieciami w ekran, a
chlop dobrze robil swoją robote zyskał zasięgi i moze dzieki temu wpadac fajna kaska za to ze cos reklamuje.


@Boombox_Polska_Tworki: reklama to jedno, ale podpuszczanie ludzi do obstawiania tak, żeby przerżnęli swoje pieniądze to już jest xD jak on gadał, że Cwelari rozwali Wiewióra, jak to Amadeusz trenuje i co? Gwno, dostał wpierdziel, gadał, że nic nie trenował, a Kaniowski doskonale o tym wiedział, bo pewnie razem chlali. Ale kaska za
@marv0oo ja jestem idiota bo sie nabrałem, że trenował, nie stawiałem na niego bo wiedziałem, ze będzie mu ciężko ale jakby przed tą walką ktoś mi powiedział,ze to Ferrari wygra to bym go nie wyśmiał przez to,ze w K1. Teraz juz wiem, ze nie można mu wierzyc w te treningi haha.
ja jestem idiota bo sie nabrałem, że trenowa


@Boombox_Polska_Tworki: przynajmniej się przyznałeś i może więcej nie popełnisz takiego błędu, każda porażka daje naukę. Ale nie Cwelariemu, który nic nie wyciąga ze swoich przegranych i tylko wymyśla powody dlaczego przegrał, żeby się wyłgać.
jak on gadał, że Cwelari rozwali Wiewióra, jak to Amadeusz trenuje i co? Gwno, dostał wpierdziel, gadał, że nic nie trenował, a Kaniowski doskonale o tym wiedział, bo pewnie razem chlali. Ale kaska za udupienie zakładów weszła.


@marv0oo: nie ma to jak podawać jeden przykład złego obstawiania i posądzać go o działanie na niekorzyść widzów. Akurat typy Kaniowskiego sprawdzają się najlepiej. Na ostatniej gali tylko jeden jego typ nie wszedł, cała
byle idiota by wiedział, że Amadeusz nie ma szans.


@marv0oo: zapewne obstawiles i zarobiłeś dzięki temu duże pieniądze? Czy kolejny mądry po fakcie? Jak mnie irytują takie wykopki co madruja się pl skończonej walce, ze "każdy wiedział, ze tak będzie" a przed walka nie zabierali głosu bo wiedzieli ze nie maja pojęcia.

Jest nawet nazwa takiego zjawiska w psychologii, która tłumaczy to zachowanie. I jest ono przypisywane mało inteligentnym osobom