Wpis z mikrobloga

@Markness: Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm… Ludzi, którzy podali mi pomocną dłoń, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec,
  • Odpowiedz
tak niezupełnie z tym trupim jadem. Historie o nim są mocno przesadzone. Rzeczywiście ciało po śmierci staje się tykającą bombą biologiczną ale nic w powietrzu się nie unosi. Trzeba uważać na substancje które wpływają- zazwyczaj w formie bezbarwnej lub żółtawej cieczy. W tym lepiej się nie babrać bo łatwo o zatrucie. Jednak przez zwykle oddychanie trudno się czegoś nabawić.


@Xmarxx: ale jednak coś w tym jest, że lepiej truposza za długo
  • Odpowiedz
@Markness: Nooo, bo dziadek był kochającym pociesznym staruszkiem, ale jak poleży przez niedzielę to zmieni się w strzygę upiora wampierza. Zabobony to chyba łamanie pierwszego przykazania?
  • Odpowiedz
  • 11
Kuzynce która była w ciąży nie pozwolono pożegnać się z dziadkiem i musiała siedzieć przed kościołem bo dziecko urodzi się chore.
  • Odpowiedz
@Markness: Nooo, bo dziadek był kochającym pociesznym staruszkiem, ale jak poleży przez niedzielę to zmieni się w strzygę upiora wampierza. Zabobony to chyba łamanie pierwszego przykazania?


@syfanalny: Tak, a o co chodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Markness: u mnie całkiem niedawno jeszcze było że trzy ma ciało być w domu żeby rodzina miała czas zjechać się na pogrzeb
  • Odpowiedz
@Markness jak moja babcia zmarła i też pogrzeb był po niedzieli to w tym samym tygodniu zmarło ze 12 osób. Ktoś powie: zabobon, ja powiem że to była fala letnich upałów i szybkich zmian pogody.
  • Odpowiedz