Wpis z mikrobloga

Z dedykacją dla naczelnej p0lki wykopu, nie wołajcie jej, sama przyjdzie.

Natomiast udało sie w końcu upolować żyrafę. Trochę stara bo 28 lat, ale za to ze wścieklizną.

Pamiętajcie koleżanki, że prawdziwa kobieta kończy się na 170cm i 50kg. Nie wiem po co rośniecie wyższe, jeszcze jak taka szpilki założy to łbem zachacza o słupy od prądu, a jak wiadomo trakcja to śmierć. Zresztą jak to wygląda. baba wysoka jak facet, ani grama kobiecości fuj.

A i zakładam nowy tag #szkalowaniewitaminek następnym razem zrobię kompilacje reakcji na to, że mam niby dzieciaka xd zobaczymy czy nasze witaminki tak chętnie będą chciały przyjąć dar w postaci bombelka xd

#blackpill #p0lka #przegryw #stulejacontent #logikarozowychpaskow
Pobierz A.....0 - Z dedykacją dla naczelnej p0lki wykopu, nie wołajcie jej, sama przyjdzie.
...
źródło: comment_1615055042bgc7ZM1ESF4uDzScxnTfN0.jpg
  • 65
@ruok: no przeciętnie laski są niższe o kilkanaście centymetrów więc jest to dość logiczne, że nie chcesz niższego od siebie. Jak widać dla wykopków nie. Co innego jak laska ma 1,52 i chce koniecznie kogoś 1,80+. Jakbym miał 35 cm niższą kobietę to bym się czuł jakbym był w związku z dzieckiem a nie z partnerką.
@Antorus: dokładnie.

Ja mam faceta 17cm wyższego i czuję się przy nim drobniej, ale nie jak dziecko.

Czuła bym się źle, gdybym miała się spotkać z kimś niższym od siebie. Czułabym się jak jakiś olbrzym.

Tak samo źle bym się czuła widując się z wychudzonym gościem ważącym mniej niż ja. Musi być te 10 kilo więcej, żeby góra ciała była znacząco mniejsza niż góra ciała faceta.

Znam wiele związków gdzie różnica