Wpis z mikrobloga

dałem przedwczoraj menelowi w lewiatanie 2 zł na chleb bo mnie poprosił o dorzucenie czegoś na pieczywo w tą jego brudną garść z groszówkami, ludzie obok dziwnie, a nawet z pogardą się na mnie patrzeli że chłopowi z "pewnie wszystkimi rodzajami koronki" daje pieniążka na alko... ja #!$%@? jak ten kraj jest smutny ;( potem stałem za nim w kolejce no i faktycznie kupił sobie ten 1 chleb krojony, nie kłamał, może widział że jestem za nim może nie, nie ma to dużego znaczenia bo gdyby za to kupił 1 żubra to też by się nic nie stało, sam mam problem z alko i wiem że to jest choroba nawet jakby ktoś obsrany i zażygany leżał na dworcu to nie oplułbym wzorkiem człowieka jak to w polsce bywa, #!$%@? zawistna mentalność, ha tfu..
#oswiadczenie #gownowpis #feels #smutnazaba #alkoholizm
  • 7
@sunriser90: Widok menela przypomina ludziom, że oni też z dnia na dziem mogą tak skończyć. Jeśli zakłamanej #!$%@? powiesz wprost, że jest zakłamaną #!$%@?ą, to ona nie przemyśli swojego zachowania, i nie zmieni się, tylko jeszcze obrazi się na ciebie za słowa prawdy. Z widokiem menela jest to samo, ludzi obrzydzają ludzkie słabości, bo przypominają im, że każdy z nich ma swoje słabe strony, i nałogi.
@Chancock: zgadzam się z tym co mówisz bo tak jest, smuci mnie tylko dlaczego w tym kraju człowiek dla drugiego człowieka musi być zazwyczaj wrogiem, ...nie drugim człowiekiem, #!$%@? somsiadem z lepszym passatem ;) xd nie ma uśmiechu tylko pogoń za #!$%@?ą złotówą, a w polityce tylko prześciganie się nawzajem i obrzucanie gównem elo welcome home... #polska
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sunriser90: pewnego razu latem zaczepił mnie młody człowiek bez butów żebym mu kupił bułkę i kupiłem. Porozmawiałem chwilę i powiedział że obecnie śpi nad rzeką, że był za granicą i to jego sposób na życie. Nie wydawał się uzależniony więc jeśli to akceptował to ok.

Ogólnie staram się czasami na takich ludzi spojrzeć z innej strony i zastanawiam się co ich sprowadziło do takiego położenia w życiu?

mieszkam w małej miejscowosxi