Wpis z mikrobloga

  • 36
Co byście wybrali? Superb w full opcji L&K okna dachowe itp czy Volvo V60 w opcji powiedzmy średniej, bez skóry, koła 17, MomentumPro +jakieś dwa pakiety parkowanie i coś jeszcze. Co do silników to narzucone przez korpo więc nie ma wyboru.
#motoryzacja #samochody
  • 113
  • Odpowiedz
@barney: przejedź się nowym superbem, bo może się okazać, że pontonowate zawieszenie Ci nie leży, ale jest komfortowe. Mnie osobiście właśnie to zawieszenie #!$%@?, wychyla się jak baba z okna na szóstym piętrze.
  • Odpowiedz
@barney: Kupiłem nowego vw i musisz uważać na CarPlay i inne gowna. U mnie od nowości szwankuje sos przez co mam jebutny wykrzyknik na wyswietlaczu przez większość czasu. CarPlay potrafi się zawiesić albo cały dzień nie połączyć z telefonem. Do serwisu ponoć nie ma sensu oddawać bo za tydzień objawy wracają. Skoda to vw i ma ten sam problem. Myśle ze w volvo tego nie będzie. Z drugiej strony bogate wyposażenie
  • Odpowiedz
Jeśli superb będzie miał DCC to jeszcze ma to ręce i nogi. Trzeba pamiętać, że w skodach z tyłu dalej jest belka co jest padaką na ten moment.
Ja przez właśnie słabe zawieszenie i nie do końca zadowalające wyciszenie poszukuję zastępstwa za superba
  • Odpowiedz