Wpis z mikrobloga

  • 36
Co byście wybrali? Superb w full opcji L&K okna dachowe itp czy Volvo V60 w opcji powiedzmy średniej, bez skóry, koła 17, MomentumPro +jakieś dwa pakiety parkowanie i coś jeszcze. Co do silników to narzucone przez korpo więc nie ma wyboru.
#motoryzacja #samochody
  • 113
  • Odpowiedz
@genuineoleey: Volvo nie wygodnie? Proszę Cię, jeżdzę teraz v40cc, jestem raczej spory i to jest najwygodniejsze auto jakim jeździłem (z przodu). Wtedy nie wziąłem v60 bo mi się totalnie nie podobała ówczesna wersja, ta jest o niebo ładniejsza.
  • Odpowiedz
@barney: zrób sobie w excelu porównanie wyposażenia i zobacz na czym Ci najbardziej zależy. Np. jak 99% jeździsz samemu, to 3/4strefowa klima jest bez sensu, jak masz garaż to ogrzewanie przedniej szyby też średnio przydatne, i tak dalej i tak dalej.
PS - skóry są spoko, ale jak temperatura na zewnątrz wynosi 5-25*C. Inaczej albo jaja przymarzają, albo się gotują (podgrzewane/wentylowane fotele pomagają oczywiście, ale latem nie schłodzą się w kilka
  • Odpowiedz
@barney: Jest premium. W kwestii wykończenia, trwałości, obsługi posprzedażnej niczym sie już nie różni od marek uznawanych za premium. Poza tym jeśli już V60 to albo T5 albo B5, w zależności co tam będzie. W R-design bedziesz miał wszystko co potrzeba a cena może wyjść podobnie jak dobrze wyrabatujesz.
  • Odpowiedz
@barney: A i jeszcze jedno :
Zapytano kiedyś użytkownika skody czy woli sex czy Boże narodzenie? .
Odpowiedział że sex jest fajny ale Boże narodzenie jest częściej
  • Odpowiedz
@barney: Haha to i tak masz dobrze, że takie auta możesz wybrać. Moja korpo #!$%@?ła wręcz tak niskie limity co2 że chyba max co się w nich mieści to skoda citigo lub hybrydy. Tyle że przy okazji ustawili limit wydatków tak nisko, że żadnej hybrydy się nie da kupić xD

Podejrzewam, że kaska jest regulowana lokalnie a limit co2 globalnie i wyszedł taki paszkwil że sprzedawcy przez ponad pół roku nie
  • Odpowiedz