Wpis z mikrobloga

  • 36
Co byście wybrali? Superb w full opcji L&K okna dachowe itp czy Volvo V60 w opcji powiedzmy średniej, bez skóry, koła 17, MomentumPro +jakieś dwa pakiety parkowanie i coś jeszcze. Co do silników to narzucone przez korpo więc nie ma wyboru.
#motoryzacja #samochody
  • 113
  • Odpowiedz
@cwlmod: Bardzo możliwe. Co2 jest do 145... coś by się wybrało nawet, ale z manualem, a ja chcę automat, tu też musieli zejść z ceny (w Volvo) żebym się zmieścił w racie.
  • Odpowiedz
Jeżdżę czasami Super L&K z 2018 i byłem w szoku jakiej jakości jest to auto, tu bardzo duży plus. Nie wiem skąd mit o niewygodnych fotelach, bo mam 190cm wzrostu i jest bardzo dobrze - szczególnie w trasach, ale może to jest sprawa indywidualna. Przyznam, że to auto trochę zmieniło moje postrzeganie tej marki i szczerze polecam Skodę, ale nie mam porównania z Volvo ;)
  • Odpowiedz
@barney: bierz Volvo, niech dupa pęka. A tak serio to jak postawisz na superba to bedziesz źałował. Sporo tymi nowymi jezdzilem i to juz nie to samo co bylo kiedys. Czuć że skoda ma zdecydowanie ulegać vw, jest juz sporo plastiku, poza tym problemu z wirtualnym kokpitem itp.
  • Odpowiedz
@sztefen_muller: co wy macie z tą skórą? Tyle się narzekań na nią nasłuchałem, a z własnych doświadczeń nie mogę nic potwierdzić. Super łatwa w utrzymaniu, w lecie klima sprawę załatwia. W ziemie różnicy nie widzę.
  • Odpowiedz
@barney: w polsce jakby skoda konkurowała nawet z maybachem to miej pewność, że będą chcieli skode. Przyzwyczajenie do średniej/słabej jakości rzeczy.
  • Odpowiedz
@Pieskor: Oczywiście, ale wiesz ... Kiedyś jeździłem Oplem Astrą to z mechanikiem widziałem się raz na miesiąc - dwa. Jak mam volvo to może się widzę raz na 10 miesięcy i to przeważnie jest jakaś konserwacja, wymiana oleju, klocków hamulcowych, filtrów.
  • Odpowiedz
@senq87: Zimą - ok, podgrzewane stołki robią robotę, ale klima wychłodzi Ci auto stojące latem na słońcu do 25stopni w kilka sekund? Czy skóra będzie parzyła w dupe przez kilka minut zanim w aucie zrobi się komfortowo?
  • Odpowiedz