Wpis z mikrobloga

@myrsminde: @bydlaku470: Co do 4ease potwierdzę, jako sklep chcieliśmy hurtem brać ich susze żeby u siebie sprzedawać. Wysłaliśmy kilka próbek na badania, wszystkie susze były przekroczone i to sporo, nawet do 1,4% thc. Na pocieszenie dodam, że zbadaliśmy jeszcze kilka suszy od czołowych polskich firm - wszystkie (naprawdę wszystkie, bez żadnego wyjątku) były przekroczone. Wniosek? Nie można kupić w Polsce legalnego suszu cbd. My się z tego wycofaliśmy całkowicie.
GreenPharma - @myrsminde: @bydlaku470: Co do 4ease potwierdzę, jako sklep chcieliśmy ...

źródło: comment_1614861278KjbPPFs7eXmJEcZRTKo32c.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@hempmont: Nie wysyłamy już nigdzie, bo zrezygnowaliśmy całkowicie z suszu. Widzę, że chcesz podważyć legitność tych badań ;) Niestety 4ease wie co sprzedaje - bez problemu zwracają kasę. Zresztą wystarczy wejść na grupki cbd, co chwila znajdziesz osobę która ma problemy i badania policyjne wykazały to samo - przekroczenie.
  • Odpowiedz
@myrsminde: Policji to nie obchodzi, po otwarciu opakowania Ty jesteś za to odpowiedzialny. Przed zresztą też, zamawialiśmy nawet ekspertyzę prawną od firmy specjalizującej się właśnie w tych sprawach, która potwierdziła nasze obawy - my sprzedając to bylibyśmy odpowiedzialni za wszelkie nieprawidłowości mimo że sprzedawalibyśmy produkt zamknięty, zapakowany przez producenta. Generalnie też najpewniej po paru wizytach w sądzie, powołaniu na świadka firmy która to sprzedaje, ich ekspertyzach itd. sprawa zostanie umorzona, ale
  • Odpowiedz
@Jag1enka: Nie będę kłamał, widzisz datę tych badań, to było robione już kupę czasu temu i te skriny to jakieś pozostałości na dysku - większość gdzieś już dawno się zapodziała. Ale nie przypominam sobie tej firmy, abyśmy ją sprawdzali, aczkolwiek pamięć ludzka jest zwodnicza. Najbardziej mi w pamięć to 4ease zapadło, bo są chyba najbardziej rozpoznawalni i miałem duże nadzieje z nimi związane.
  • Odpowiedz
@GreenPharma: W jaki sposób podważyć tego typu badania? Robimy ich zawsze dwa. Tylko sparklabem się dzielimy, bo jest akredytowane i nie są to tanie badania. @hempmont dobrze mówi, laboratorium do laboratorium nie równe... Może masz rację, w przypadku suszu na rynku i jego jakości, czy normy THC. Ja jednak się z tym nie zgodzę, bo mam swoje dziecko od ziarenka, aż do kwiatka i biorę za to pełną odpowiedzialność. Zresztą każde
majkizprzyczajki - @GreenPharma: W jaki sposób podważyć tego typu badania? Robimy ich...

źródło: comment_1614932124wAJrlcZFbMyz9cEawKZyLX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz