Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 79
Jeszcze zostało trochę czasu, ale warto już lecieć z akcją promocyjną.
Huk pękających dup pseudo patriotów będzie przepotężny przy wyniku kilkadziesiąt tysięcy.

#neuropa #slask #katowice #rudaslaska #zabrze #bytom #chorzow #mikolow #swietochlowice i inne miasta i wsie
Partyzant91 - Jeszcze zostało trochę czasu, ale warto już lecieć z akcją promocyjną. ...

źródło: comment_16148497656jSA76oRxT5DxiWN98mCFA.jpg

Pobierz
  • 74
w dniu ogłoszenia tego państwa Polska najeżdża ten śmieszny Ślonsk - nie bierze jeńców - kto się stawia to do piachu.


@Macieeeej: Większość demokratycznych państw zrywa kontakty z Polską, gospodarka się #!$%@? jeszcze bardziej niż wcześniej, brak profitu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ewentualnie od razu po wypowiedzeniu wojny Śląsk prosi o wsparcie Niemców którzy #!$%@?ą śmieszne siły wojskowe bolzgi.
jak chcecie to twórzcie se państwo panowie, przynajmniej pozbędziemy się problemu węglowego xD niby plus ale z drugiej strony będzie problem energetyczny bo nasza wielga polsga nie potrafi stworzyć innych elektrowni niż cieplarniane

chociaż jakby się Ślązacy odłączyli to może wtedy byśmy zainwestowali w inne metody energetyczne a w międzyczasie powiększyłoby się istniejące elektrownie np w Koninie, gdzie jest węgiel brunatny

ja tam jestem za chociaż sam ze Śląska nie jestem