Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Widzę, że sami eksperci się wypowiadają tutaj, nie chcę mi się każdemu odpisywać po kolei.

Spytam tylko czy wy wiecie, że śląsk miał autonomie w granicach tak wielbionej przez was 2RP? I tą autonomię odebrali tak nielubiani przez was komuniści?
  • Odpowiedz
@Partyzant91: Ja w ostatnim wpisie miałem 19 lat i powiedziałem, że czuję się Litwinem, bo moja ulubiona książka zaczyna się od "Litwo Ojczyzno Moja". Grażka spisująca miała #!$%@?, ale nie śmiechła z mojego suchara, wpisała litwin. Za w religii nie zgodziła się w tej kolejności na: Kościół Latającego Potwora Spagetti, wiara w Różowego Niewiedzialnego Jednorożca, ani nawet przynależność do istniejącego przecież Kościoła Szatana (zarejestrowani wtedy USA). No byłem trochę gimbo, nie
  • Odpowiedz
@Chemical_Brother: I calym przemyslem xDD czytanie wykopowych ekspertow ktorzy jedyne co wiedza o slasku to kopalnie, zawsze bawi ( ͡° ͜ʖ ͡°) w dupie mam te wojenki, jestem polakiem ze slaska i uwazam sie za polaka i slazaka. Jedyne co mnie #!$%@? to wieczne oczernianie slaska jak robimy na spory kawal tortu zwanego polska.
  • Odpowiedz
@Partyzant91: heh połowa tych Ślązaków przyjechała za Gierka gdy ściągano ludzi do pracy w kopalni, druga połowa by zdechła z głodu gdyby Polska przestała ich upadające interesy dotować( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Partyzant91: Nie pochodze ze Śląska, ale wyprowadziłem się tu rok temu i bardzo, bardzo bym chciał takiej autonomii. Odciąc sie od wsiurów z Podlasia i Podkarpacia i żyć na liberalnym, proeuropejskim Śląsku... marzenie.
  • Odpowiedz
@Partyzant91: Ale niezłą gówno-burzę wywołałeś. :D To jest przerażające co ludzie mają w głowach, a w zasadzie czego nie mają. Pomijając już kwestie ksenofobii i nienawiści na gruncie etnicznym to z komentarzy wyżej możemy dowiedzieć się co ludziom w Polsce wtłacza się do głowy. Śląsk to tylko kopalnie, a kopalnie występują tylko na Śląsku. Wydobycie węgla i produkcja z niego energii elektrycznej odbywa się tylko na Śląsku. Narodowość określa się za
  • Odpowiedz
@Tytanowy: Wiesz uchylę Ci rąbka tajemnicy, ludzie czasami piszą pewnie rzeczy specjalnie np. żeby kogoś #!$%@?ć :), przykładowo ja.

@zielonzielon: O to jak przyjedziesz do nas na dolny śląsk to musisz stworzyć ruch przyłączenia do Czech, region teoretycznie najbardziej z nimi związany aaa i też najbogatszy, w wyborach pro-europejscy też by u nas wygrali większościowo ale mieli słabych kandydatów( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dasvolk:

No właśnie - samo wyelyowalo. Nie było to mitycznie "stworzone" celu "władzy nad światem" jak Ty to probujesz przedstawiac

W feudalizmie tozsmaosc byla glownie rodowa lub ziemska. W wyniku zmiany panstwowosci i systemow gospodarczych zmienilo sie to w tozsamosc narodowa - ktora zawierala min tozsamosci ziemskie, lokalne, rodowe itp

To sa rozne postacie twgo samrgo- tozsamosci frupowej, czegos pierwtonego i naturalnego.

Nazywanie tego smiesznyn to troche tak jakby defekacje nazywac
  • Odpowiedz