Wpis z mikrobloga

@ziemba1: człowiekowi można wmówić, że zabił drugą osobe.
Na pewno to, że ktoś ma mózg atakowany cały czas bodźcami że hehe lgbt spoko, rodzina zla (zasada kija i marchewki) to nie zostawi to w nim żadnego śladu.
Teraz popkultura zaczeła lansować teze, że tak na serio nikt nie jest czysto hetero ani homo tylko każdy znajduje się w spektrum (takie zdanie padło miedzy innymi w serialu "Euforia", gdzie zostało podlane w
@ziemba1: Czyli nie znasz przyczyn, więc wziąłeś je sobie z dupy i budujesz na nim narracje. Cieszę się, że przynajmniej tego nie ukrywasz. ;)


@reynevayen: No tak, powinienem poczekac na Ministerstwo Prawdy az poda mi przyczyny.

to wiedziałbyś, iż nowomowa była procesem niszczenia słów - i ograniczania tym samym zdolności wyrażania myśli.


Charakteryzuje się tendencją do eliminacji jak największej liczby „niepotrzebnych” lub niekorzystnie (z punktu widzenia ideologii państwowej) nacechowanych wyrazów
No tak, powinienem poczekac na Ministerstwo Prawdy az poda mi przyczyny.


@ziemba1: Ah, więc jesteś jednym z tych od "wyłącz TV, włącz myślenie"? W okrągłość Ziemi też nie wierzysz, bo sam krzywizny nie widziałeś? Szczepionek nie przyjmujesz bo wirusów nie udało ci się pod lupą dojrzeć?

Cos sie nie zgadza?


Tak, wszystko. Nikt nie eliminuje niepotrzebnych i nacechowanych wyrazów, jak w cytacie. Nikt też nie zastępuje jednych słów innymi, określenia takie
@ziemba1: Ah, więc jesteś jednym z tych od "wyłącz TV, włącz myślenie"? W okrągłość Ziemi też nie wierzysz, bo sam krzywizny nie widziałeś? Szczepionek nie przyjmujesz bo wirusów nie udało ci się pod lupą dojrzeć?


@reynevayen: Oj tak jestem najwiekszym szurem bo popelnilem myslozbrodnie i skorelowalem masowy przekaz medialny znany z serialow i filmow z pewna moda na bycie lgbt.
Rzeczywiscie, madrzej o tym nie wspominac.
Fajnie pokazane że coraz większą identyfikacja z LGBT to produkt Hollywood


@ziemba1:
Ludzie akceptują homoseksualistów przez to ci nie boją się ujawnić ze swoją orientacją i przez to mamy wzrost ujawnionych homoseksualistów.
Błędnie uważasz że to Hollywood tworzy trendy. Moim zdaniem Hollywood reaguje na trendy. Hollywood ma zarabiać i na siłę nie będzie wciskało ludziom czegoś czego nie sprzeda. Bardzo dobry przykład mojej tezy to Last Jedi. Mimo że film mi
Ludzie akceptują homoseksualistów przez to ci nie boją się ujawnić ze swoją orientacją i przez to mamy wzrost ujawnionych homoseksualistów.


@Banek5000: brawo Szerloku.. Ja tez akceptuje homoseksualistow, pytanie tylko czy te zachowania sa dobre. Jezeli spoleczenstwo ma uwazac ze nie ma w tym nic zlego to tak naprawde tu jest odpowiedz dlaczego ludzie nie wstydza sie ujawniac.

wzrost ujawnionych homoseksualistów.

Akurat tu duzego wzrostu nie ma, najwiekszy przyrost jest wsrod bi.