Wpis z mikrobloga

Słabe geny? Bieda dziedziczna? Region bez perspektyw? Powiem ci synek, ty jesteś po prostu nie nauczony roboty i w ogóle nie przystosowany do życia, ja miałem ciężko i jakoś żyję. Wam młodym jest po prostu za dobrze i w głowach przewraca od tego dobrobytu. Roboty jest pełno w powiecie, wystarczy się tylko ogarnąć, widziałem wczoraj że pan Janusz zatrudni na magazyn na 12 godzin dziennie. Dla ciebie po maturze to robota jak znalazł, ja to musiałem pierwsze 3 miesiące za darmo robić żeby mi zaczęli płacić w mojej pierwszej pracy i nie narzekałem.
#przegryw #janusz #boomer #patologiazewsi #patologiazmiasta
Chad-z-Boboli - Słabe geny? Bieda dziedziczna? Region bez perspektyw? Powiem ci synek...

źródło: comment_161472123896r9ylDWaAS3g84sGgtbVo.jpg

Pobierz
  • 25
@enten jeśli chodzi o IT, to w złą stronę brniesz jeśli dalej rozmawiamy o różnicach w poszukiwaniu wiedzy kiedyś i dziś. Kiedyś jak miałeś problem z postawieniem serwera i żaden ze znajomych nie potrafił Ci pomóc, to niestety ale czekały Cię nawet godziny/dni rozwiązywania problemu. Jeśli byłeś z małej miejscowości, to już klapa. Nie mówię już nawet o tym, że w małych miejscowościach samo podejście do postawienia serwera, to było mega wyzwanie.
@Loob77: No tak, masz rację. Jak teraz można postawić serwer w 30 sekund, to znaczy, że świat stał się lepszym miejscem niż był kiedyś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Loob77: jeśli chodzi o IT, to w złą stronę brniesz jeśli dalej rozmawiamy o różnicach w poszukiwaniu wiedzy kiedyś i dziś. Kiedyś jak miałeś problem z czytaniem i żaden ze znajomych nie potrafił czytać, to niestety ale czekały Cię nawet miesiące/lata rozwiązywania problemu. Jeśli byłeś z małej miejscowości, to już klapa. Nie mówię już nawet o tym, że w małych miejscowościach samo nauczenie się czytania, to było mega wyzwanie. Teraz 3
nie było tindera i innego gówna


@saggitarius_a: Przeszkadza że możesz umówić się na randkę z dziewczyną spoza dzielnicy? Serio?
Ostatecznie można nie korzystać, wtedy go dla Ciebie nie ma.
Pomoc w randkowaniu zniszczyła świat - kiedyś to trzeba było swatkę opłacić, to były czasy.