Wpis z mikrobloga

Mi kiedys znajomu wrzucil linka z tekstem patrz jakas laska od nas. 2 tyg pozniej robilem zdjecia na chrzcinach jej dziecka a rodzicami chrzestnymi byli moi znajomi ;]
@Kacci99: nadaje taka jedna z mojego miasta ;] troche ja na czacie szkalowałem, banowała, wyciszała mikro i gadała z chłopakiem. Nie udostepnialem danych, tylko pisalem o roznych znajomych jej rzeczach. Kiedys ja spotkalem na zywo na miescie juz po tym jak dawala niezle pokazy z luszem to myslalem ze skisne xD. Ostatecznie zlała temat i jedzie dalej z tematem.
@Kacci99: jej prawdziwe imie (na su ma inne) i prawdziwe miejsce pochodzenia, bo tak sie lansowala ze mieszka w miescie X, a gowno prawda bo widzialem ja na ryneczku dzien wczesniej w mojej wiosce. Czasami cos o dawnej szkole bo razem chodzilismy do tej samej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A taka byla dobra uczennica, spokojna, brala udzial w roznych eventach ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Kacci99: z tego miejsca chciałem pozdrowić Olę B. z Lubina, która postanowiła się ruchać ze swoim chłopakiem na SU po zażyciu narkotyków. Dodam, że Lubin jest miastem małym więc wyłapani byli raz dwa. Gość oczywiście wygryw i szacun, a laska? Cóż, musiała się wyprowadzić do jeszcze mniejszej Ścinawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)