Wpis z mikrobloga

@devorious Znów eksperci wykopowi, myślą, że to gra i z parabellum jednym strzałem chcą uśmiercić dzika xD

A pamiętasz tego typa z Teksasu (chyba) co o-----ł z większej odległości kulka w łeb gościa co wpadł do kościoła i zaczął strzelać do ludzi? Tu masz strzelanie do napastnika z bronią w ręku, gość wyjął gnata przycelowal i po agresorze, a z dzikiem, 3 metry od dzika, dzik po pierwszym strzale się nie
  • Odpowiedz
@robertx: Strzelić pomiędzy oczy. Z 9mm wystarczą max 2 strzały w głowę (najlepiej od boku, jak nie ma takie możliwości trzeba celować pomiędzy oczami) żeby dzik padł. Nawet strzelanie w klatkę piersiową by pomogło, bo po 2-3 strzałach by leżał.
Mając dzika na przeciwko siebie nie trafić mu w łeb, to naprawdę trzeba mieć talent. No ale nawet widać i słychać że jeden strzał był chybiony, z 3 metrów...
Oni
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AgentGRU: co nie? Nie dość, że specjalista od broni to i matematyk. Ja tam naliczyłem 4 strzały, z czego jeden mógł być nie trafiony. Uważam, że zareagowali stosunkowo dobrze. Dzik reagował agresją na każdy ruch, więc odejście chłopa było utrudnione. Poza pierwszym strzałem, gdzie puścił chwyt i pociągnął za spust jedną ręką to imo nie ma się co czepiać. Ja rozumiem, że jest nagonka na policję, ale trzymajmy się faktów.
  • Odpowiedz
@AgentGRU: Nie wiem czy wiesz geniuszu ale do świń nie strzela się z pistoletów pneumatycznych. Przyrząd ten ma podobną zasadę działania do pneumatyka ale nie służy on do zabicia zwierzęcia a tylko ogłuszenia go. Świnie zabija się prądem a nie strzałem w głowę.
  • Odpowiedz
co nie? Nie dość, że specjalista od broni to i matematyk. Ja tam naliczyłem 4 strzały, z czego jeden mógł być nie trafiony. Uważam, że zareagowali stosunkowo dobrze.


@mashet: to chyba mnie z kimś pomyliłeś, bo ja się zgadzam co do słusznosci akcji policji...
  • Odpowiedz