Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Sumistrz5 ciekawe czy gość co siedzi sam się nie przyczepił do dzika, za każdym razem jak się kręcą dziki, to trafia się ktoś kto chce podejść bliżej niż inni, lepsze zdjęcie zrobić
  • Odpowiedz
@Sumistrz5: No akurat pierwszy napewno był celny, drugi prawdopodobnie chybiony, reszta z tej perspektywy ciężka do oszacowania. Bardziej mnie ciekawi czemu policjant strzelał z jednej ręki.
nawet trafienie w obrys dzika, amunicją 9mm, półpłaszczową - może skonczyć się rykoszetem po twardej "sierści" dzika.
Dziwi mnie że te ~5 bezpośrednich trafień wystarczyło do powalenia go.
Jednorybek - @Sumistrz5: No akurat pierwszy napewno był celny, drugi prawdopodobnie c...

źródło: comment_1614719225Moel9CRXdGKykPfZNZ2rPX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 121
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo Chyba nie wiesz jak działa adrenalina. Był kiedyś taki filmik jak policja w USA strzelała do faceta i trafili go chyba z kilkanaście, jak nie kilkadziesiąt razy, a gość zdążył jeszcze podejść i machnąć nożem, dopiero później się przewrócił, także doedukuj się ziomek, bo bzdury wypisujesz.
  • Odpowiedz
@Sumistrz5: nie wiem, filmik się zaczął jak dzik sobie leży i ma wszystko w dupie, leży też sobie jakiś żul na trawniku, jak na moje to wystarczyło tego żula za szmaty i odciągnąć kawałek dalej,
  • Odpowiedz
@Sumistrz5:

jak to jest, że obserwowanie akcji policji przez kamerę telefonu, wyzwala w ludziach jakąś niepohamowaną rządzę zaczerpywania raz po raz ze zdrojów swej mądrości i instruowania policjantów co mają robić.

jakby nie można było stulić pyska i skupić się na nagrywaniu.
  • Odpowiedz