Wpis z mikrobloga

Ależ ci ludzie drący morde są #!$%@?ący, czy to ten od instrybutora czy teraz ta głupia p*zda z okna. To policjant wybiera sposób na załatwienie sprawy, a jak ktoś chce naprawiać świat to niech się zapisze na szkółkę policyjną, podobno braki mają.
  • Odpowiedz
byczku amunicja z której strzelali ma plus minus moc jakichś 400-500J, dla porównania moja do polowań 7x65R ma 2700J. W ogóle wiesz co to oznacza?

@Matth
Nie mam pojęcia, ale poczekaj, usiądę, nadstawiam uszu i słucham. Może coś powiesz czego nie wiem, mam otwarty umysł i słucham wszystkich co mają coś ciekawego do powiedzenia
Jako dzieciak w LOK zaczynałem od karabinków sportowych, wiatrówek, później wojsko w latach 90, czyli AK47 ale miałem okazję też strzelać z UKM na 300 metrów z dobrymi wynikami do tak zwanego "Bolka i Lolka" czyli metalowa makieta żołnierza z niższym kolegą.
Bez skrzynki, dawali po 15 na taśmę i kolegę obok który korygowal
Dwukrotnie na poligonie w Czerwonym Borze strzelałem z
  • Odpowiedz
Oddano 6 strzałów

@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo:
Śmiejesz się. Przywaliłem kiedyś autem w dzika. Szkoda całkowita, wezwałem policję, żeby sporządzili notatkę dla ubezpieczyciela. Jeden policjant pomagał mi szukać w krzakach tablicy rejestracyjnej, kiedy nagle pojawiła się maciora z młodymi. Gościu powiedział, żebyśmy szybko wrócili do auta, bo jeśli stara nas zaatakuje, to on nie da rady jej odstrzelić. #!$%@? ponoć mają tak grube czaszki, że kule z policyjnej pukawki się od nich odbijają.
  • Odpowiedz