Wpis z mikrobloga

Zastanawiałem się a jednocześnie trochę obawiałem czy po zakupie mustanga, który jest tez mimo wszystko bardzo szybki , motocykle nie zajdą na dalszy plan - bo tu mam wygodę ( w miarę ) i frajdę A w motocyklu tylko frajdę. Oczywiście cieszę się z samochodu i jaram się nim jak dziecko, ale jak odpaliłem ostatnio motocykl po przerwie i wsiadłem fun nadal jest największy. Przez jeżdżenie na sportach moc żadnego auta nie robi na mnie wrażenia, nie mówię tego jako przechwałkę ze co to nie ja, tylko ta moc mi po prostu spowszedniała i jest czymś normalnym . Ale przyznam ze mustang to pierwsze auto w którym czuje się mniej bezpiecznie niż na motocyklu #motocykle #mustang
  • 9
@calkowitybrakrozumu: W moto to jest fajne jak jedziesz sobie, cieply wiaterek cie opiewa, pozdrawiasz ziomkow z naprzeciwka, przejezdzajac przez las czujesz ten zapach drzew i powiew chlodu, gwar w centrum miasta a po srodku tego wszystkiego ty i luzna muzyczka grajaca w interkomie. Zatrzymujesz sie gdzies na przydroznym parkingu po srodku niczego, świerszcze cykają, słońce zachodzi, odpalasz fajure i czujesz ze zyjesz nikt ci nie #!$%@? nikt nic od ciebie nie
@calkowitybrakrozumu: Mam starszego GSX-R 600 (110km) i od 2 lat Mustanga GT 2018 5.0 :D Od 2 lat moto stoi w garażu, nawet nie miałem czasu zrobić przeglądu i serwisu. Planowałem, żeby ogarnąć moto w zimie ale chyba nie znajdę na to czasu :D Moto super ale mimo wszystko auto bezpieczniejsze. Jak ktoś w Ciebie wjedzie to mniejsze szanse na wyjście bez szkody :)