Wpis z mikrobloga

  • 3
@neurotiCat nie wiem kim ta pani jest. Ale pragnę przypomnieć że żyjemy w kraju który co roku 1 sierpnia świętuje zagładę swojej stolic. Więc proponowanie innemu narodowi "poddanie się" jest co najmniej nie stosowne.
  • Odpowiedz
@ostr_y: Dzień Jedności Narodowej (ros. День народного единства) – rosyjskie święto państwowe obchodzone 4 listopada w rocznicę zdobycia w 1612 Kremla moskiewskiego, opanowanego wcześniej przez wojska Rzeczypospolitej w wyniku wojny polsko-rosyjskiej (1609–1618), przez powstańców ludowych pod przywództwem Dymitra Pożarskiego i Kuźmy Minina[2][3].

https://pl.wikipedia.org/wiki/Dzie%C5%84_Jedno%C5%9Bci_Narodowej_(Rosja)
  • Odpowiedz
@neurotiCat: @Cadfael @djtartini1 @Jabby

Ale wiecie, że większość obywateli zachodu uważa dokładnie to samo?

Jarosław Kuisz w ,,Trzecim śniadaniu'' przytoczył wyniki pewnego sondażu. Na pytanie czy chciałbyś żeby wojna skończyła się nawet za cenę rezygnacji przez Ukrainę z części swojego terytorium odpowiedzi TAK udzieliło:
64% Niemców
55% Francuzów
61% Hiszpanów
72% Włochów

Swoją drogą to jaką macie alternatywę? Jeżeli Ukraina chce przetrwać musi iść na pewne ustępstwa. Nie ma co się
  • Odpowiedz
libkowe media z Gazetą Wyborczą

lewackie media z Gazetą Wyborczą - FTFY

@neurotiCat: przestańcie używać pięknego określenia liberalizmu - niegdyś zarezerwowanego dla nurtu ekonomicznego do lewicy światopoglądowej. Liberalizm gospodarczy dotyczy 100% obywateli, światopoglądowy <5%
  • Odpowiedz
@neurotiCat ona była chyba kiedyś w kanale sportowym. Jak jej słuchałem to musiałem to aż rozchodzić. Mówiła tam chyba między innymi o tym że kobiety nie powinny walczyć na wojnie bo wojny powodują mężczyźni i nigdy w całej historii żadna kobieta nie doprowadziła do wojny (co jest kłamstwem oczywiście)

@falden łatwo jest decydować o kraju z którym nie ma się żadnego powiązania. Gdyby USA napadło na Meksyk to też miałbym w dupie
  • Odpowiedz