Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#s--s #zdrowie #zwiazku #antykoncepcja #ciaza #ginekologia #plodnosc

Co sadzicie o spirali domacicznej hormonalnej jako metodzie antykoncepcji? Ja zalozylam taka w wieku 24 lat, bedzie ona trwala przez 5 lat. Nigdy nie rodzilam i lekarze nie widzieli zadnych przeciwwskazan zeby ja zalozyc (mieszkam za granica....). Mam ja juz 1 rok i szczerze polecam, nie widze zadnych wad. Co prawda naczytalam sie glupot na polskich forach, ze takie spirale powoduja nieplodnosc... Jednak nauka i lekarze mowia co innego. Wedlug badan 85% par stosujacych ta metode antykoncepcji w przeszlosci, zachodzi w ciaze w ciagu roku od rozpoczecia staran (czyli normalny wynik). Oczywiscie moga wystepowac skutki uboczne takie jak infekcja, bole brzucha itp. ale wsrod skutkow ubocznych nie potwierdzono bezplodnosci lub nieplodnosci.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #603d3484ada392000b186a52
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Zajebista sprawa. Zero wpadek.

Różowa tylko przy pierwszej strasznie narzekała na mocne bóle pleców pod koniec czasu używania, ale zwaliliśmy to na skutek małego wypadku na nartach. Okazało się, że jak poszła na wymianę spirali to wszystkie bóle zniknęły jak ręką odjął, bo stara była źle założona albo się przesunęła. Już nie pamiętam dokładnie. Na nowej żadnych dolegliwości.
  • Odpowiedz