Wpis z mikrobloga

@WypadlemZKajaka: ja mam bmi 33, chce mieć 25, kiedyś już to robilem i nic mi się nie stało, muzułmanie tez nic nie jedzą przez miesiąc czy nawet dłużej i nic się nie dzieje im, ciało luydzkiejest w stanie to wytrzymać
  • Odpowiedz
muzułmanie tez nic nie jedzą przez miesiąc czy nawet dłużej i nic się nie dzieje im


@SweetieX: mordo, podczas Ramadanu nie jedzą nic w ciągu dnia, po zachodzie słońca już mogą, a nie że nie jedzą przez miesiąc nic.
Druga sprawa, jak raz to robiłeś i efekt się nie utrzymał to chyba nie tutaj szukaj rozwiązania.
  • Odpowiedz
ja mam bmi 33


@SweetieX: test BMI jest do niczego i najgorszą miarą zdrowia

kiedyś już to robilem i nic mi się nie stało


ile ważyłeś przed tą głodówką i ile ważysz teraz. Nie wierzę, że byłeś w stanie nic nie jeść przez ~30 dni i normalnie funkcjonować przez cały dzień w sensie: praca, zakupy itp... No chyba, że mieszkasz w górach wśród mnichów i nic nie robisz ( ͡
  • Odpowiedz
@SweetieX: no to przeskok pomiędzy tydzień a miesiąc to jest dramatyczna zmiana. Sam robię regularnie 75h w celach zdrowotnych i wierzę, że tydzień jest wykonalny ale miesiąc i to na własną rękę bez żadnej konsultacji z kimś kto się zna to jest moim zdaniem głupota i proszenie się o problemy ze zdrowiem.
  • Odpowiedz
@Bonwerkz: A zrobilbym cos takiego raz w zyciu, powiem Ci szczerze. Tez robilem dawniej posty prozdrowotnie. Od IF po 24-48-72 i wiecej h
  • Odpowiedz