Wpis z mikrobloga

„nie far” do tego spacje i interpunkcja rozstrzelone jak jej mądrości. Spokojnie chłopie, nic nie tracisz! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
czytając takie posty, zastanawiam się jak powinna się zachować kobieta, żeby była w porządku i niewyszywana że szuka beciaka, kukolda czy Bóg wie kogo. Tamten facet pewnie okazał się nie taki fajny jak w necie - zdarza się. Może przyszedł na randkę +50 kilo więcej niż wyglądał albo dobierał się do niej z łapami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeżeli nie było Wami jakiejś mocnej emocjonalnej więzi, którą miała
  • Odpowiedz
Ok boli Cie to, że byłeś drugi. Ale kim Ty dla niej niby jesteś, by być pierwszym. Jesteś obcym typkiem, z neta, który do niej napisał, tak jak i naście a może setki innych facetów. To, że sama zapytała Cie teraz wprost o spotkanie, to dla Ciebie niebywały dar od losu, biorąc pod uwagę Twoje podejście.
  • Odpowiedz
@janusze_automatyki: ale to nie znaczy że wyruchał i zostawił (choć zapewne). Może np. wyglądał dobrze ale okazał się wykopkiem. Albo umówił się na randkę, zaprosił do hotelu a na pytanie czemu hotel odpowiedział że żona jest w domu. Ja bym nie skreślał ale był bardzo ostrożny.
  • Odpowiedz
Nie no, nie róbmy jaj - liczycie normalnie na to, że laska zobaczy wasze jedno zdjęcie na tinderze i dla tego zdjęcia rzuci wszystko, oleje zaplanowane spotkania, zerwie znajomości i ruszy do was... bo zobaczyła zdjęcie na tinderze, tak?
Nie o to chodzi w tej apce, że ludzie przewijają i po kolei próbują różnych opcji, aż trafią na tą, która im odpowiada, a potem dopiero weryfikuje się to na żywo - i
  • Odpowiedz
@janusze_automatyki: zaraz zbeciakowanym... jak jestes ten typ co szuka z zaangazowaniem to tak jak @sajmen: pisze, ale jak masz lzejsze podejscie (smiech, alko, lizanie, seks i obserwacja, bo moze cos) to wal smialo- idziesz po zabawe i akcje tylko nie skoncz jako napaleniec. chocby z ciekawosci. tylko na milosc boska, jak Ci to teraz przeszkadza czy nie jestes pewien to zlac, bo skonczy sie ze sam z siebie
  • Odpowiedz
@caslin: sweepujesz z 10 osob i patrzysz ile wpadnie przez te 12h. mi jest fajnie z 3-5 dziewczynami jednoczesnie jak mam tyle to przestaje dopoki sa te 2-3 i potem znowu z kilka(nascie) sweepow. jak cos nie tak (nie pisze/zdawkowo, zagaduje czy jest super zajeta, bo pogadalbym/robie cos na miescie, a ona kreci/niechy/takie_tamty) usuwam. jak po pierwszej bylo fajnie to ograniczam tinder'a nowe sweepy, bo i tak juz jestem na
  • Odpowiedz