Wpis z mikrobloga

@janusze_automatyki mam to samo ze znajomą ( ͡º ͜ʖ͡º) wcześniej chciała się ze mną spotkać, i niestety musiałem odmówić akurat tego terminu bo pogoda słaba i jeszcze grafik na studiach + mały budżet, więc wolałem przełożyć, ale nie wytrzymała i poszła do innego i się na mnie wypiela, a wczoraj napisała, że się rozstała bo jednak nie to, i się spytała co u mnie więc odpisałem,
  • Odpowiedz
jestes dla tej Pani OPCJĄ ZAPASOWĄ. Nie wiadomo jakimi kryterami się kierowała, spotykając się z wybrańcem i tego > sie nie dowiemy, czy to faktycznie było na zasadzie; kto pierwszy napisał z tym ide, czy idę z tym który mi się bardziej >podoba. Najprawdopodobniej niestety, tamten jej się bardziej podobał niż Ty, dlatego poszła z nim. Nie wyszło z tym >który chciała.. cóż, niech będzie ten który jest może z Tobą wyjdzie :)... lepszy rydz niż nic...

Problem jest taki, że nawet jak sie zaangazujesz, i cos z tego wyjdzie, to nie wiesz czy za 1 rok czy za 2 lata czy za 5 >lat, kobieta nie uzna Cię za gałąź którą się trzymam póki nie znajdę lepszej - może po prostu szukać kogoś lepszego >będąc z Tobą, albo nagle zauroczy się w kimś. Ty jesteś dla niej zawsze mężczyzną II sortu, niestety.

Zrobisz jak uważasz, ale ja bym ją olał przysłoniety tą jej niby ogromną szczerością.

Znajdź sobie osobe, dla której będziesz opcją NUMER 1.

OPCJĄ NUMER 1.


ale
  • Odpowiedz
@janusze_automatyki: miałem to samo tylko w drugą stronę, najpierw poznałem jedną dziewczynę, w między czasie napisała do mnie inna dziewczyna, odpisałem tej drugiej że jestem w trakcie poznawania innej i nie chcę kombinować na dwa fronty. Dostałem odpowiedź że fajnie że gram fair i że gdyby nie wyszło to ona nadal jest otwarta na znajomość. Po półtora miesiąca z tą pierwszą nie wyszło, więc odezwałem się do drugiej i spotkaliśmy
  • Odpowiedz
@janusze_automatyki: To ciągle lepsze, niż dowiedzieć się po kilku latach związku, że partner umawiał się przez 6 miesięcy z jeszcze jedną osobą równolegle, jak tutaj niedawno mirabelka pisała. Dziewczyna zostawiła wybór w Twoich rękach i masz jawność sytuacji - albo akceptujesz, albo sobie dziękujecie za znajomość
  • Odpowiedz
@janusze_automatyki: Tamten umówił się z nią pierwszy wiec o co ci chodzi? Normalnie wyjaśniła sytuacje. Tu nie chodzi o to ze cię uważa za gorszego ale o jakieś zasady, ze nie umawia się z kilkoma na raz.
  • Odpowiedz
@Samulem: Polacy statystycznie nie potrafią przejechać na rondzie które ma więcej niż 1 pas, nie oczekuj że ktoś zrozumie że masz jakiejś zasady czy standardy. Ludzie to zwierzęta, praktycznie niczym się od nich nie różnią. Jest oczywiście błąd statystyczny, jak zawsze.
  • Odpowiedz
@janusze_automatyki: jestes moim numerem dwa kolego z tamtym nie pyklo dlatego masz znowu szanse psie xd

potem zwiazek z taka to juz do konca zycia z tylu glowy masz ze nie jestescie razem bo cie wybrala tylko bo nie miala lepszej opcji xdd
  • Odpowiedz