Wpis z mikrobloga

@janusze_automatyki: alfa dostał co chciał i puścił pannę dalej.... Skoro preferowana opcja "nie pykła", a chwilowo nic lepszego nie ma na celowniku no to umożliwi ci popajacowanie. Jedyna różnica taka, że tutaj widzisz ten proces, normalnie po prostu się do tego nie przyznają. Także trochę + dla niej za uczciwość, ale wiesz, dalej jesteś opcją nr 2 co najwyżej ;)
  • Odpowiedz
@Pendejada w 100% fair. Nie byłaby fair gdyby odwołała tamto spotkanie na rzecz innego, albo co gorsza spotykała się z oboma jednocześnie. Więc co ty pieprzysz
  • Odpowiedz
@mawmawy: Nie przeklinaj do mnie, z kultura proszę. Mówię tylko, ze go rozumiem bo sama bym się poczuła niefajnie. I nie odmawiam jej przecież uczciwości, była szczera i to się ceni ale gdyby randeczka poszła po jej myśli to tyle by ja widział. Zazwyczaj jestem mieszana z błotem przez mózgonow, raz jedyny się trochę zgadzam z OPem i znowu zle xD
  • Odpowiedz
@janusze_automatyki: Uczciwie. Albo się spóźniłeś albo okazałeś sie gorszy, niemniej, uczciwa kobieta, to rzadkość w dzisiejszych czasach.

@Marek_Rekus: > @janusze_automatyki: uczciwie powiedziała, jak wygląda sytuacja i nie kręci z kilkoma facetami jednocześnie, robiąc z tego tajemnicę. Może to wygląda dziwnie, ale w gruncie rzeczy zachowała się tak, jak powinna.

@janusze_automatyki: Powiem tak. Możliwe, że mniej jej się podobałeś, więc dostałeś swoje miejsce w kolejce - ale czy to coś złego?

@janusze_automatyki: no i nie rozumiem co zrobiła źle? Postawiła sprawę jasno, nie umawiała się z dwoma jednocześnie żeby
  • Odpowiedz
@Pendejada ale przecież poinformowała go na samym początku że zamierza się spotykać z kimś innym więc jaki problem? Nie musiała równie dobrze w ogóle o tym wspominać i pewnie nigdy by się nie dowiedział, więc props dla laski podwójny. No ale głupiemu nie dogodzisz
  • Odpowiedz
jak laska pisze wprost, ze facet okazal sie "ch*jem" to znaczy ze ją puknął i zablokowal kontakt. Do Ciebie nalezy decyzja, ja bym tam poszedl.


@Podlaski_warmianin: I co, pocieszałbyś ją po tym chu*u? A ona ci smarkała w rękaw po seksie z nim? Nawet weszłaby z tobą w związek, mówiła że jesteś the best, ale myślała o nim , dobre, dobre. Ile takich związków jest? Masa. I się rozpadają, albo
  • Odpowiedz
@janusze_automatyki: Bardzo fajne i uczciwe zachowanie dziewczyny.

A odpisać możesz tylko w jeden sposób: "Aktualnie spotykam się z kimś innym, ale kto wie - jeżeli to nie wypali to być może będzie okazja żeby się jeszcze z Tobą spotkać"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Tomek30_fajkijuz_: no według mnie to właśnie dobrze, że dziewczyna wprost napisała, jak wygląda jej sytuacja, zamiast robić Cię w bambuko. Ja nie widzę tutaj nic złego. Powiem więcej. Za bardzo przesiąkacie podejściem wykopowiczów do kobiet i z góry zakładacie, że pewne zachowania są nietaktem.

Przeciętna laska z tindera słowem by się nie odezwała, że idzie z kimś na randkę, tylko albo
A. Nie odpisała by Ci w ogóle,
B. Wcisnęła
  • Odpowiedz