Wpis z mikrobloga

@BoskyZenon: Jedyne co mi się podoba po liftingu, to dodana flaga Włoch przy selektorze biegów. Brak zasuwanej pokrywy cup holderów, mniejszy schowek pod podłokietnikiem, jest moim zdaniem zmianą na minus. Na plus nowe multimedia, szeroki ekran w standardzie i grubsza kierownica.
@bigos555 podobna mam opinie, za duzo kolorów. Moim zdaniem dwa glowne i jeden kolor dla komplementu to max, tu sa 4 glowne. Do tego ten brak symetrii i konsystnecji. Chaty miliarderow z rosji wygladaja podobnie: dywan zebry obok klasycznego obrazu, cztery schody do nikąd na tle zdjecia z kosmosu. Pokazuje wszystko i nic
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@wykry: przecież ta słynna opinia o Alfach jest nieaktualna od około 15 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdzieś od modelu 159 to naprawdę niezawodne auta

@aksal89: ta opinia to jest z lat 80. jak Alfa była bardzo drogim autem klasy premium i zaczęła pakować elektronikę gdzie się da. Choroby wieku dziecięcego pojawiły się szybko i bardzo częste były drobne, acz uciążliwe usterki.

W tym samym czasie
spokojnie, nie spodziewam się przecież że dziecko z prowincji będzie się znalo na podstawach marketingu ¯_(ツ)_/¯


@InterferonAlfa_STG: Dobrze ekspercie, że ty wszystko wiesz o wszystkim. Obojętnie o czym jest mowa, to i tak jest to pewne, że zaraz przyjdzie największy ekspert wśród wykopków i będzie pisać te swoje pseudo eksperckie wysrywy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niewiemjakiwybrac: Ja z kolei nie lubię takich wnętrz. Tyle linii, form, płaszczyzn, asymetrii, powyginany ekran, obok zaraz tuby na zegary, jedne nawiewy takie inne takie. Wolę czyste formy, ale co kto lubi.

@bigos555: ciekawie musisz "lubię gdy jest nudno"