Wpis z mikrobloga

Coraz większą popularnością cieszy się kategoria Zapytaj Mnie. Wielu z Was zwraca uwagę, że bardzo łatwo jest wprowadzić Wykopowiczów w błąd podając się za kogoś innego. Dlatego mamy propozycję, która potwierdzi wiarygodność autora znaleziska:

- autor znaleziska w jego treści przedstawia dokumenty, które potwierdzają jego wiarygodność lub

- przesyła materiały na naszą firmową skrzynkę pocztową (tylko do naszej wiadomości) i wówczas nad znaleziskiem wstawiamy notatkę, że osoba została przez nas zweryfikowana.

Co sądzicie o takim rozwiązaniu?
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@m_b ale dlaczego "Uwaga! Wiarygodność autora została potwierdzona." Chyba nic złego, że została potwierdzona. A "UWAGA!" sugeruje zachowanie zwiększonej ostrozności.
  • Odpowiedz
@wykop: a propos grup/kategorii - właśnie odkryłem, że automatycznie wyłączone są nowo powstałe kategorie. jakież było moje zdziwienie, że "ignoruję" grupę >Sztuka<, o której utworzenie sam zabiegałem.
  • Odpowiedz
@ostr: Za podszywanie się pod żołnierza WP chyba można mieć nieprzyjemne spotkania z pewnymi panami w mundurze z napisem: żandarmeria.
  • Odpowiedz
@sheslostcontrol: niestety nie moglismy ich automatycznie wlaczyc dla wszystkich, ktorzy skonfigurowali sobie filtry grupy, bo nie wiedzielismy kto je chce, a kto nie - stad byl nasz komunikat o ich dodaniu, zeby kazdy zainteresowany zweryfikowal swoje filtry.
  • Odpowiedz
@altair1: to jak zawsze jest fala tematu, który aktualnie jest na topie. Niebawem będzie ich mniej. Słabe będą zakopywane przez zmęczonych tematem Wykopowiczów.
  • Odpowiedz
Zagwarantujcie poufnosc informacji, ktore dostarcza do Was robiacy AMA.

Wiele ludzi ujawnia w AMA informacje ktore nie powinny wyjsc na jaw.
  • Odpowiedz
@m__b: więc z czym do ludzi? Mamy przesyłać Wam swoje dane, które, jak przyznajesz, udostępnicie firmie po otrzymaniu byle pisemka?
  • Odpowiedz
@sobed: mowimy chyba o 2 roznych sprawach. Ty piszesz o poufnosci materialow autoryzujacych wiarygodnosc autora znaleziska, ktore oczywiscie sa tylko do naszej wiadomosci (co pisalem w poscie). Ja natomiast pisalem o tym, ze nie mamy wplywu na odpowiedzi usera, ktory odpowiadajac na pytania moze wyznac sprawy, ktorych ujawniac nie powinien
  • Odpowiedz
Ne troluję. Po raz kolejny przypominam to co mówi masa innych userów. Zamiast skupić się na prawdziwych problemach, zajmują się pierdołami, często wymyślonymi przez nich samych.

Ich postępowanie przypomina mi, wielokrotnie zaobserwowane, zachowanie developerów którzy, nie mając nic do roboty, wymyślają głupoty by zachować miejsca pracy.

Wiele dobrych programów & serwisów zostało w ten sposób doprowadzonych do upadku.
  • Odpowiedz