Wpis z mikrobloga

Coraz większą popularnością cieszy się kategoria Zapytaj Mnie. Wielu z Was zwraca uwagę, że bardzo łatwo jest wprowadzić Wykopowiczów w błąd podając się za kogoś innego. Dlatego mamy propozycję, która potwierdzi wiarygodność autora znaleziska:

- autor znaleziska w jego treści przedstawia dokumenty, które potwierdzają jego wiarygodność lub

- przesyła materiały na naszą firmową skrzynkę pocztową (tylko do naszej wiadomości) i wówczas nad znaleziskiem wstawiamy notatkę, że osoba została przez nas zweryfikowana.

Co sądzicie o takim rozwiązaniu?
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lustracja. Lustracja bezwzglądnie. :)

A na poważnie to chyba nie ma na to pomysłu dobrego. Tylko można polegać na zaufaniu i odpowiedzialności czyli towarów deficytowych w Polsce
  • Odpowiedz
@wykop: miałem do niedawna wątpliwości co do tego rozwiązania czy jest potrzebne ale patrząc dziś ,że na główną dostał się fake trolla , jestem za. Może to utrudni troszkę życie ludziom , którzy chcą dać od siebie wartościowe AMA ale znacznie szybciej brak weryfikacji rozpieprzy niedługo całą ideę AMA. Więc wyjdą na tym dobrze i autorzy jak i wykopowicze , którzy chcą się czegoś naprawdę dowiedzieć.
  • Odpowiedz
Kolejne infantylny, nieprzemyślany pomysł rodem z państw totalitarnych.

Zamiast nadal wymyślać głupoty zastanówcie się lepiej co zrobić by Wykop zaczął w końcu na siebie zarabiać, bo z tego co słychać inwestor jest już mocno zniecierpliwiony że ciągle musi dokładać.

Może pozwalniać ludzi wymyślających te głupoty?

Zaoszczędzi się sporo kasy, bez straty dla Wykopu.
  • Odpowiedz