Wpis z mikrobloga

Coraz większą popularnością cieszy się kategoria Zapytaj Mnie. Wielu z Was zwraca uwagę, że bardzo łatwo jest wprowadzić Wykopowiczów w błąd podając się za kogoś innego. Dlatego mamy propozycję, która potwierdzi wiarygodność autora znaleziska:

- autor znaleziska w jego treści przedstawia dokumenty, które potwierdzają jego wiarygodność lub

- przesyła materiały na naszą firmową skrzynkę pocztową (tylko do naszej wiadomości) i wówczas nad znaleziskiem wstawiamy notatkę, że osoba została przez nas zweryfikowana.

Co sądzicie o takim rozwiązaniu?
  • 100
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

AMA zrobiło się trochę irytujące w swojej ilości; poza tym, trudno przy tych wykopach wyłapać pytania kierowane do odpowiadającego a zwyczajne komentarze - sugerowałbym specjalne ich oznaczenie, np. grubszą czcionką albo specjalne pole do ich zadawania przy tych wykopach - zarówno odpowiedzi jak i pytania lądowałyby na górze listy komentarzy, pod nią jakaś linia oddzielająca i następnie normalne komentarze. Trochę dłubania ale chyba dałoby się zrobić, prawda?
  • Odpowiedz
@_komentator_: Nie, cenzura nie jest dobrym rozwiązaniem. Już pomijając względy ideologiczne - wkrótce pojawią się kolejne rodzaje znalezisk, które nie wszystkim odpowiadają i kolejne postulaty, by wyłączać następne grupy. Dlatego też uważam wyrzucenie polityki przez administrację za strzał w stopę. Po to jest możliwość włączenia sobie wybranych grup i po to są/powinny być czarne listy (nie wiem, czy w tym momencie działają), by każdy mógł dostosować treść do siebie.
  • Odpowiedz
@argothiel: mnie się też, to nie podobało... ale skoro takie są reguły gry w którą tutaj gramy, to ja się dostosowuję. Zalew znalezisk z "AMA" w tytule... cenzura. Mam tego serdecznie dość. Prosze o cenzurę tak jak to miało miejsce z innym działem. Trochę konsekwencji w działaniu proszę
  • Odpowiedz
to jeszcze tylko mozliwosc "ukrycia" nicka. Z dodatkowa dyskrecja mogly by sie pojawic ciekawsze AMA jak np. "jestem corka wlasciciela stacji telewizji", "jestem bylym heroinista", "bylym dilerem", :)
  • Odpowiedz
Administratorzy Wykopu są zbyt "praworządni", by w takich sprawach można było im zaufać. Jeśli ktoś był dilerem, którego nie złapano, to administracja ma obowiązek powiadomić prokuraturę o przestępstwie i udostępnić dane.
  • Odpowiedz
@razov: nie wiem... Moze wyrokiem? Jak juz mowilem mowilem o "bylym dilerze". Terazniejszy za cholere nie odpowie na zadne pytania bo nie ma w tym interesu.
  • Odpowiedz
@wykop: Po co? jak komuś to spełnia frajdę to niech odpisuje ludziom, sądzę, że jak koleś ściemnia to i tak to wyjdzie a z pewnością jak komuś ma to zaszkodzić w pracy to lepiej by nie pokazywał dokumentów.
  • Odpowiedz