Wpis z mikrobloga

@banan11: Jeśli nie rozróżniasz posta z chwalenia się spuszczeniem a posta z prośbą o trzymanie kciuków bo ktoś całkowicie zmienia swoje otoczenie, to nie można Ci pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@banan11: Jechać samemu do roboty nieznanej na lokację gdzie nie znasz ludzi to co innego niż jazda do ZNAJOMYCH i sprawdzonej roboty przez ZNAJOMYCH. O elaboratach na temat co/gdzie/jak to nie wspomnę ( ja ledwie 20 plusów dostałem za cała listę instytucji które mogą pomóc w NL którą sam opracowałem więc x D )
  • Odpowiedz
  • 9
@banan11 jakbyś powiedział że rzuciłeś wszystko i jedziesz za granicę to też dostałbyś pewnie słowa otuchy

A jak wstawiasz chwakipost to c--j mnie to obchodzi xD
  • Odpowiedz
@banan11: szczerze to jakbym wyjeżdżał i poprosił kogoś o wsparcie, a ktoś by mi opisał inny kraj jako "haha współczuję, oglądaj się za siebie, pilnuj kieszeni i nie ufaj nikomu" to bym chyba wolał tego wsparcia nie dostać XD
  • Odpowiedz
@banan11 Mikroblog to Mały blog więc można tu pisać wszytko, nawet, że się właśnie sra i nikt nie powinien mieć do takiej osoby pretencji, nawet jeśli takiej treści nie taguje bo według regulaminu należy tagować tylko treści związane z polityką i anime.
  • Odpowiedz