Wpis z mikrobloga

@Tasanga: Za tą jedną akcję Cię cisnęli? Trochę dziwne, ale prawda jest taka, że hierarchie w szkołach są tak irracjonalne, tak oparte na jakichś bzdurach (np. dziewczyny którym pierwszym rosły piersi podobno są wyśmiewane w podbazie/gimbazie często - potem wiadomix, wszyscy nagle lubią te z większymi; to samo z okularnikami, grubymi, rudymi, małymi oraz dużymi, dziećmi nauczycieli (to różnie)), że jedyne co możesz zrobić to zobaczyć, że to jest po prostu
A za 10 lat strach odezwania się do płci przeciwnej, właśnie przez takich nauczycieli


@Catzone: Z takim podejściem to nic w życiu nie możnaby zrobić, bo każdy kto ci zwróci uwagę to od razu byłby odpowiedzialny za 20 nowych fobii. Ten mi zwrócił uwagę, tamten się krzywo spojrzał, ten burknął i teraz moje życie jest ciężkie. Najlepiej winę zwalić na kogoś za jakieś pierdoły.
@wioslarz-umyslow ale jak Ci ktoś zwraca uwagę w słusznej sprawie, bo robisz błąd, to może Ci siąść to w głowie, dzięki czemu na przyszłość będziesz zwracał na to uwagę i wystrzegał się tego błędu. Natomiast jak w dzieciństwie twój autorytet, rodzice, nauczyciele, robią sobie podś#!$%@? z takich spraw damsko - męskich, może mieć wpływ na twoje relacje w przyszłości. Jedni nie mają problemów z nawiązaniem nowych znajomości, inni wręcz przeciwnie, człowiek to
@BillyGugu: na chemii fizycznej na studiach było o rozpuszczalnosci gazow w cieczy i mialam usmiech na twarzy. Pan profesor powazny pan mowi do mnie: szampana ma pani przed oczami, a mnie sie przypomnialo jak w LO na chemii jako przyklad tego zjawiska palnelam " piernąć w wannie" :). Nie przyznalam sie ze to nie szampan :)
ale jak Ci ktoś zwraca uwagę w słusznej sprawie, bo robisz błąd, to może Ci siąść to w głowie, dzięki czemu na przyszłość będziesz zwracał na to uwagę i wystrzegał się tego błędu. Natomiast jak w dzieciństwie twój autorytet, rodzice, nauczyciele, robią sobie podś#!$%@? z takich spraw damsko - męskich, może mieć wpływ na twoje relacje w przyszłości. Jedni nie mają problemów z nawiązaniem nowych znajomości, inni wręcz przeciwnie, człowiek to skomplikowana
@illa_a: A za 10 lat strach odezwania się do płci przeciwnej, właśnie przez takich nauczycieli


@Catzone: dla was każdy pretekst jest #!$%@? dobry xdd bo nauczycielka, bo rodzice, jprd, nie znam większych przegrywów, wszystko w koło złe, a ja taki zajebisty xddddd