Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 515
Co to ma znaczyć "ZAKAZ używania szalików, kominów chust"...??? Zima jest, a oni ZAKAZUJĄ noszenia szalików? Już nawet #!$%@?ąc od tego, czy noszenie maseczek ma sens czy nie i nawet nie wspominając o konstytucjonalności wprowadzanych obostrzeń - co to ma #!$%@? znaczyć "ZAKAZ noszenia szalików, kominów" itp.? One się nagle stały nielegalne? Jak np. dupeczka założy chustę, bo jej będzie pasowała do idealnej stylówy, albo po prostu bo komuś wieje, to taka osoba zostanie zawinięta przez zomo na dołek i przesłuchana, czy od razu będą #!$%@?ć z karabinów?

I to wszystko jest prawomocne bo Mati pokazał w tv prezentację w power poincie? Ja #!$%@?ę...

#bekazpisu #koronawirus #prawo
muminekZmoderacji - Co to ma znaczyć "ZAKAZ używania szalików, kominów chust"...??? Z...

źródło: comment_1614416068PvGCYko09IE3XKnOxfDSU6.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
A najlepsze że jak się ma chustę albo komin to nie a jak się ma maseczkę z tego samego materiału co chusta albo komin to już dobrze ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Nikt ci nie zakazuje chodzenia w szaliku t


@travis_marshall: ja tam widze na grafice ze mam zakaz zakrycia szalikiem ust i nosa jak mi zimno

@Tank1991: Sadze, ze osoby z IQ powyżej pantofelka zrozumieją przekaz, a reszta... No cóż i tak do nich nic nie trafi.
  • Odpowiedz
@travis_marshall: Kombinezon tez założysz gdy będzie taki NAKAZ bo debil jeden z drugim tak powiedzieli na konferencji? Pewnie tak. I póki tacy jak ty istnieją i popierają te #!$%@? działania, to ten cyrk się nicdy nie skończy
  • Odpowiedz