Wpis z mikrobloga

Pakując te 4 skrzynki wody mineralnej do wózka ludzie w sklepie patrzyli na mnie jak na idiotę. Pochylajac sie nad paletą nie moglem powstrzymać drżenia calego ciała i łkalem przy tym jak małe dziecko. Sumienie porwane na strzępy, ze ta woda warta 7,76€ - 35zł za 4 skrzynki gdzies tam w kraju 3 swiata jest uznawana za luksus paraliżowała moje ruchy. Pomyśleć, ze tutaj to tania woda równowartość mojej 20min pracy, zaledwie 400km dalej rodzina kowalskich ma dylemat kupić luksusowa wodę mineralną w szklanej butelce czy wyżywić cała rodzinę przez tydzień.
Straszne!

#niemcy #polska #ceny #3swiat
f.....k - Pakując te 4 skrzynki wody mineralnej do wózka ludzie w sklepie patrzyli na...

źródło: comment_16143573811HVW76l2rxMPLVbK8tsxjD.jpg

Pobierz
  • 18
luksusowa wodę mineralną w szklanej butelce

@fajnypierozek:
A ja mam rozkminę co jest takiego luksusowego w targaniu czterech skrzynek po 20 kg każda, z czego 10 kg to opakowanie które trzeba zatargać w dwie strony bo pewnie zwrotne ( ͡º ͜ʖ͡º).
@fajnypierozek: Po za tym po co ryzykować wodą z kranu. W Polsce mimo, że woda z kranu jest git, to większość bloków/domów to stare budownictwo z pordzewiałymi rurami po których łażą karaluchy i inne robactwo.
No i zazdro, bo w b0lszy pamiętam jaki spust był nad cisownianką perlage i była jej reklama, że w szklanej butli i w ogóle luksus, jakbyś przynajmniej armand de brignac postawił na stole ( ͡°
@fajnypierozek: brat partnera mojej cioci w Niemczech miał jakąś hale z produktami i u cioci wiecznie była taka butelkowana woda, niby jedna z droższych i lepszych dostępnych na Niemieckim rynku ale smakowała jak gówno, zarówno gazowana jak i zwykła, nie wiem czy to przez moje polackie geny ale nie byłem w stanie tego pić i już Oaza z biedry lepsza w smaku dla mnie xd