Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najpiękniejsze w blackpillu? Że rycerzyki i kukery łączą go tylko z incelami i przegrywami nie wiedząc jak bardzo wisi nad nimi ostrze czarnej pigułki.

Kuki z tagu, zaręczeni, po ślubie myślą ze to koniec, dopięli swego i swoją zaradnością zdobyli samicę a tu taki chvj.

Przypomnę tylko że kobieta nigdy nie jest na stałe- macie z nią tylko swoje '5 minut'. W tych 5 min kobiecie odpowiada wasz status/ wyglad/ charakter/ jest jej wygodnie. Jesli tylko wyczuje lepszą gałąź, która daje jej w danym momencie coś więcej od was to wskoczy na nią aż będzie furczeć.

Ty będziesz mielił kody w korpo i pisał kontry na wykopie ze kobiety są normalne a wykopki z urojeniami a wasza kobita włączy planowanie jak najwięcej wycisnąc z drugiej gałęzi. Moze tylko wystarczy cos jakis czas pobujac sie na niej a zostanie przy swoim rycerskim kuku a moze lepiej bedzie zostawic go w #!$%@? i zmienic całkowicie klimat.

Myslisz, ze cie to nie dotyczy? Masz szczesliwy zwiazek i kochajaca kobietę? Pomysl ile osob w Twoim otoczeniu mysli tak samo. 1 na 3 śluby kończą się rozwodem. I Ty możesz zasilić to konto.

Kobieta z pragnieniem zmiany nawet nie mrugnie na wasze wspomnienia ani twoje dobre serduszko () Jesteś dla niej produktem jej rozwoju/ polepszania statusu/ a może jestem tylko pajacykiem a jej jest z tym wygodnie.

Smutnego piątku wszystkim!

#blackpill trochę #tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #cuckold #bialorycerstwo
  • 63
@vauecki: Według mnie blackpillowcy wiedzą, że dzwoni, ale nie wiedzą, w którym kościele. To prawda, że część kobit woli zmienić swojego chłopa na innego. Jednak dokładnie to samo jest z facetami. W blackpillu słabe jest zrzucanie całej winy na kobity. Ja ewidentnie widzę, że absolutnie cały nasz gatunek jest doszczętnie #!$%@?, egoistyczny i ukierunkowany na zaspokajanie swoich własnych potrzeb. Nie ważne czy to chłop, baba, dziecko czy trans. Każdy jeden skupiony
@RyzyKamil: przecież to ich ulubione zajęcie. Normalny człowiek dąży do rozwoju, szczęścia, kobieta jest dodatkiem do życia faceta. Ci udają oświeconych i skupiają się tylko na temacie kobiet, wypisują jakie to one są złe i że nikt nie będzie szczęśliwy, a potem wzajemnie liżą się po jajach.
W blackpillu paradoksalnie jest jak dla mnie zbyt dużo ideałów i nadziei.


@czlowiekzcegla: Wytłumacz mi to wyzej.

A co do egoizmu- mocno pejoratywne okreslenie ale faktem jest ze gatunek ludzki zeby przetrwac ma wpojone bycie egoistą- najpierw swoje zycie, pozniej innych. Nawet jesli mowimy o pomocy innym- nadal zaspokaja sie swoją potrzebę tyle ze posredniczac w zaspokajaniu czyjejs potrzeby.
Wytłumacz mi to wyzej.


@vauecki: Po prostu w części blackpillowych wysrywów da się zauważyć takie zaszyte przekonanie, że facet może być ponad to, może być bardziej moralny i szlachetny od kobiety itd. Gdzie według mnie to gówno prawda i to zwykła próba oddalenia od siebie myśli, że jest się dokładnie takim samym ścierwem jak kobiety według blackpillowców.

A co do egoizmu- mocno pejoratywne okreslenie ale faktem jest ze gatunek ludzki zeby
Po prostu w części blackpillowych wysrywów da się zauważyć takie zaszyte przekonanie, że facet może być ponad to, może być bardziej moralny i szlachetny od kobiety itd. Gdzie według mnie to gówno prawda i to zwykła próba oddalenia od siebie myśli, że jest się dokładnie takim samym ścierwem jak kobiety według blackpillowców.


@czlowiekzcegla: Tu nie chodzi o wywyzszanie facetów ponad kobiety bo nie ma to zadnego celu samo w sobie. Bardziej
Tu nie chodzi o wywyzszanie facetów ponad kobiety bo nie ma to zadnego celu samo w sobie. Bardziej kwestia tego że zyciowe przykłady (i z autopsji i ze srodowiska podparte jeszcze badaniami) wskazują na to, że kobiety bronią się moralnoscią, społeczeństwo się ku temu przychyla a laski zgodnie ze swoimi potrzebami robią co chcą i bez skrupułów #!$%@?ą tą moralność i honor w kazdym momencie kiedy im się zachce bo mają zewsząd
@czlowiekzcegla: przede wszystkim nie uwazam zeby ruchanie sie było złe i szukanie kogos kto chce po związku sie pobawic tez bylo czyms złym. Podajesz przykłady gdzie dwie osoby chcą dokładnie tego samego i dostają dokładnie to samo a wpis i przykłady pod nim podejmują zupełnie inne tematy. Nie wiem czy jest sens podejmowac próbę porównania przypadków gdzie kobieta wykorzystuje faceta do sfery materialnej zeby zaraz wziąć z nim rozwód do ruchania
Nie wiem czy jest sens podejmowac próbę porównania przypadków gdzie kobieta wykorzystuje faceta do sfery materialnej zeby zaraz wziąć z nim rozwód do ruchania się w założeniu fwb


@vauecki: To porównaj to do sytuacji, w której facet wciska kobiecie kit, obiecuje złote góry i Bóg wie co jeszcze tylko po to aby poruchać.