Wpis z mikrobloga

@xxx22: kolejki były bo idioci zamiast zrobić izolatoria to budowali jeden szpital w Warszawie xdd jak się ma nie zrobić kolejka jak czekają w aucie po 3-4 godziny na wynik testu a przywieźli kolesia po udarze. Lecz się człowieku. Nikt nie czekał na łóżko tylko na wejście do szpitala....
kolejki były bo idioci zamiast zrobić izolatoria to budowali jeden szpital w Warszawie


@wiem_wszystko: ?! Izolatoria to sa dla ludzi ktorzy szpitala nie potrzebuja i nie sa alternatywa dla szpitala. Ja rozumiem ze ten miś w Warszawie to byl idiotyzm (a wlasciwie sposob jego wykorzystania) ale ta argumentacja ktora prezentujesz jest błedna.

Ps: czescia chinskiego dozoru epidemiologicznego byly izolatoria na stadionach, ale u nas od samego poczatku do teraz pozwala sie
@xxx22: no tak bo na na pewno kolejki nie były wynikiem idiotycznych, oderwanych od rzeczywistości i nielogicznych procedur wprowadzanych przez ludzi, którzy pod nagonką medialną i histerią napędzaną przez rząd wydawali nieracjonalne decyzje i zalecenia
@maniac777: do pewnego momentu ceniłem twoje wypowiedzi bo charakteryzowały się rzadko spotykana mądrością. Ale od niedawna widzę że jesteś zwykłym szurem który próbuje wmówić że to co robimy jest dobre. Powtarzam żaden pacjent w karetce nie czekał na łóżko a na przyjęcie do szpitala. Do szpitala nie przyjmowano bo nie było miejsca by mógł poczekać na wynik testu. W większości przypadków szpitale się blokowały nie z powodu covid a a zpowodu
@wiem_wszystko: czy dobrze rozumiem że koncepcję na poprawe sytuacji masz taką żeby pacjentow ktorzy sa już w tak kiepskim stanie że musza trafic do szpitala klasc obok pacjentow zkaźnych (covidowych) i liczysz ze w ten sposob odciażysz a nie dociążysz system ochrony zdrowia?
próbuje wmówić że to co robimy jest dobre.


@wiem_wszystko: w sumie to jeszcze dodam że nie wiem skąd takie w Tobie przeświadczenie ponieważ uważam że lockdowny to dowod na to że rządzący i my jako spoleczenstwo sobie nie radzimy w tej epidemii, uwazam ze gdyby podejscie bylo pragmatyczne i sensowne to nie byly by potrzebne i jestem krytykiem tego co sie dzieje. Tylko inaczej niż czesc spoleczenstwa nie udaję że da