Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Lewusx: olej burmistrza zrób jakiś fajny kanał na YT załóż jaką zbiórkę i dawaj shoty z postępów, burmistrz to porażka 300 zł ja pitole
  • Odpowiedz
@Lewusx: świętowanie w restauracji 120 ziko? Jedzenie pod korek 60 złoty? To w maku jadłeś a do pociągu brałeś worek ziemniaków ze tak tanio?
  • Odpowiedz
@paki82: Zbiórka na pasje raczej odpada, są ludzie którzy o wiele bardziej potrzebują pieniędzy. O kanale na youtube myślałem ale wybić się w tych czasach mega ciężko, musiałbym wrzucać treningu po 6 browarach żeby to miało oglądalność. ;)
  • Odpowiedz
@Lewusx: wejdź na te zbiórki i zobacz na co ludzie zbierają i na co dostają, niektórzy dadzą kasę żeby np oglądać Twój rozwój i kanał na YT, nie ma się czego bać i wstydzić, najwyżej nie dostaniesz kasy i tyle
  • Odpowiedz
@Purpps: Tak jak wspomniałem, chciałem przyoszczędzić, 120 zł policzyłem jako mnie i Różową już, a to w pociągu #!$%@? to było po prosty pieczywo/lody z biedry i słodycze, to czego najbardziej mi brakowało i w większej ilości.
  • Odpowiedz
@Saprofit: Mam w planach spróbować i w trójboju, kolejny sezon kulturystyczny planuje na jesień 2022 lub wiosnę 2023, także sporo czasu, a rozwiniecie siły byłoby duża inwestycja na przyszłość. :)
  • Odpowiedz