Wpis z mikrobloga

Wystarczyło zainteresowanie opinii światowej i Greniuch nie tylko stracił posade szefa lokalnego IPN, ale został wyrzucony w ogóle z samego IPN w którym pracował bez przeszkód już od wielu lat.
Powody jakie podano lekko kuriozalne, bo to rzekoma ''utrata zaufania po ujawnieniu informacji w mediach'' mimo iż jeszcze kilka dni temu już po ujawnieniu zdjęc i przeszłosci ten sam prezes instytucji bagatelizował te informacje jako nieistotną przeszłość.

I niech to zdarzenie będzie chwilą refleksji dla tych ludzi, którzy podobne wyskoki mają na koncie a pomimo to pchaja sie do polityki i nawet sa anonsowani na ministerialne stanowiska.
Możecie być absolutnie pewni, że to co zrobili w przypadku dojscia tych ludzi do stanowisk może się stać pretekstem do podobnej i co gorsza skutecznej kampanii dyskredytującej Polskę.
Dlatego jeżeli Berkowicz, młodszy Sośnierz, Winnicki czy Mentzen mają w sobie wystarczajacą ilośc patriotzymu i intelektu to już wiedzą, że nawet w przypadku sukcesu nie powinni liczyć na wynoszenie do stanowisk - no chyba, że własne sukcesy wyżej cenią niż dobro Polski.
Tłumaczenia ''to było w żartach'' tip. mogą nie zadziałać poza Polską tak jak nie zadziałały gdy kilka lat temu bułgarski wiceminister ( ''przypadkiem'' tez nacjonalista) zrobił sobie zdjecie z wiadomym gestem bedac w muzeum obok manekina w niemieckim mundurze- po pewnym czasie przekonywania, że to tylko taki żart podał sie do dymisji bo presja rosła. A fala nacisków w przypadku Polski na pewno będzie wieksza niż było w przypadku Bułgarii.

#neuropa #4konserwy #konfederacja #bekazprawakow #polityka
szurszur - Wystarczyło zainteresowanie opinii światowej i Greniuch nie tylko stracił ...

źródło: comment_1614260669JljxhzexTFFhrChFO0KLK0.jpg

Pobierz
  • 48
Ale dlaczego Mentzen? Na niego nie ma nic kompromitującego (oprócz niektórych poglądów rzecz jasna).


@kiszczak: Jak to nic. Dał sie nagrać gdy ujawnia plany narracji propagandowej która ma zawierac watki antysemickie.
Menzen poleca wmawiać ludziom, że Żydzi przyjada, pozakładają Polakom chomąta i będa orać nimi pola.
Jeżeli myslisz, że nikt chcacy zyskredytowac Polske nie zestawi tego z propaganda III Rzeszy to będziesz bardzo naiwny. To jest groźba z rzędu tych jakie
Jak to nic. Dał sie nagrać gdy ujawnia plany narracji propagandowej która ma zawierac watki antysemickie.


@szurszur: Tego nie słyszałem. Dasz jakieś źródło? A najlepiej te nagrania, chętnie posłucham( ͡° ͜ʖ ͡°)
Biedroń trzyma morderców (Che i Mao) na lodówce, a lewaki czepiają się Konfederacji xD xD xD


@Volki: Jak bedzie skandal miedyznaorodwy z tego podwu to dopiero bedzie można to porównac. Bo to przeciez miedzynarodwa presja i obawa utraty wizerunku przez Polske zmusiła do wyrzucenia Greniucha, a nie jakieś humanistyczne przekonanie, że nie można promowac pewnych idei lub ludzi.
Pokaz mi te listy ambasadorów i teksty na całym świecie o magnesach Biedronia.
@szurszur: To, że generalnie patriotycznym obowiązkiem byłoby dla nich zniknięcie ze świata polityki na dobre, to przecież wiadomo nie od dziś. Nikt tak na dobrą sprawę Polsce w historii nie zaszkodził i nie szkodzi, jak ci, co najgłośniej krzyczą o patriotyźmie, podbudowanym zawsze nienawiścią do innych bardziej, niż miłością do ojczyzny.
@szurszur: Dobra, już mam. Tak jak myślałem- wydmuszka. Takie postulaty nie są dyskredytujące. Po prostu twarda retoryka, która jak podkreślił sam Mentzen (zresztą słusznie), trafia do wyborców. Na hailowaniu nie został przyłapany( ͡° ͜ʖ ͡°)
Takie postulaty nie są dyskredytujące


@kiszczak: To chyba u Ciebie. W zachodnim śwuecie takie otwarcie antysemickie postulaty to duze obciązenie. Przypominam, że kilka lat temu gdy Korwin wszedł do PE to Le Pen i nacjoblodasek z Holandii odmówili wejscia w koalicje z nim tłumaczac to jego antysemityzmem. To to wyborąź sobie jaka bedzie miał zdolnosci dyplomatyczne Menzen ze swoimi wypowiedziami.
To to wyborąź sobie jaka bedzie miał zdolnosci dyplomatyczne Menzen ze swoimi wypowiedziami.


@szurszur: Nie neguję tego. Oczywiste, że by się tego czepiali. Mentzen może się jednak w przeciwieństwie do kumpli z partii wyłgać, że to nie były jego osobiste poglądy, ale linia partii do której należał. Nie wiem jak to prościej powiedzieć: no chodzi mi o to, że u niego ten kaliber przegięcia jeszcze nie jest tak duży i nie