Wpis z mikrobloga

@TantnisKrzyzowiaczek Ale to pewnie wynika też z tego że od wielu miesięcy w telewizji brylują te same osoby które dyktują nam jak mamy żyć (Horban, Grzesiowski, Simon). Jeśli Polacy dalej mają poważnie podchodzić do restrykcji, to tej trójki powinno być jak najmniej w mediach, bo ludzie mają zwyczajnie dość ich oglądania i słuchania.
@wladyslaw-krakowski: Każda osoba używająca takiego słownictwa, to albo troll, albo debil. Ja nie będę decydował, które z nich, po prostu wrzucam na czarno. Podobnie jak osoba uważająca, że jak ktoś nie gania z kamieniami gejów po ulicach, to komunista xD
@wladyslaw-krakowski: To nie jest trollowanie nawet. Tam po prostu jest pełno aroganckich buców, zarówno wśród polityków, jak i widać - wyborców. Z tym się nawet nie da polemizować.

Poza tym jest jeszcze takie słowo - humor, choć słyszałem, że nieznane po pewnej stronie polityki.
@TenTypZez:

To nie jest trollowanie nawet. Tam po prostu jest pełno aroganckich buców, zarówno wśród polityków, jak i widać - wyborców. Z tym się nawet nie da polemizować.

Poza tym jest jeszcze takie słowo - humor, choć słyszałem, że nieznane po pewnej stronie polityki.


No to Ci odpisałem moim komentarzem odnośnie lewackich polityków, też są niewyjściowi. To Ty się striggerowałeś na moją osobę.