Wpis z mikrobloga

@wladyslaw-krakowski: Napisałeś, że powinni zniknąć z przestrzeni publicznej. Do tego, nie wiedzieć czemu, do mnie. No i od razu po tym tekście i twoim avatarze było widać, że wyższy poziom rozmowy miałbym dyskutując z pustym pudełkiem po pizzy, a jak udowodniłeś dalej - nie pomyliłem się. Za dużo tutaj takich samych, jak ty i każdy jeden to samo pisze ;d
  • Odpowiedz
@TenTypZez:

Napisałeś, że powinni zniknąć z przestrzeni publicznej. Do tego, nie wiedzieć czemu, do mnie. No i od razu po tym tekście i twoim avatarze było widać, że wyższy poziom rozmowy miałbym dyskutując z pustym pudełkiem po pizzy, a jak udowodniłeś dalej - nie pomyliłem się. Za dużo tutaj takich samych, jak ty i każdy jeden to samo pisze ;d


No cóż, jeśli uważasz że pośmiać i pokrytykować można tylko
  • Odpowiedz
@wladyslaw-krakowski: Krytykować można każdego, co z resztą robię z kazdą osobą, która na krytykę zasługuję. Ty jednak nie napisałeś nic ani śmiesznego, ani ciekawego, ani w ogóle wnoszącego cokolwiek do tematu. Nawet to się nie odnosiło do mojej wypowiedzi. Zwykła prostacka zaczepka, aby ktoś się tobą zainteresował. No ale podpowiem, jak przestanies pajacować, to i chętnie ktoś z tobą podyskutuje normalnie, albo pośmieje się razem.
  • Odpowiedz
@TenTypZez: No cóż:

Mógłbym w zasadzie tak przebierać w politykach KonfedePiSu i było by to zadanie porównywalne z wyborem najgorszego zagrania ekstraklasy w historii.


Nie był również żartem wysokich lotów. Więc tak sobie zrobiłeś wrzutkę, ja zrobiłem wrzutkę i nic z niej ciekawego nie wynikło także temat wyczerpany.
  • Odpowiedz