Wpis z mikrobloga

@size: Jak widzę kogoś jak ktoś się podnieca, że drukarka ulepiła mu jakieś bezużyteczne g---o z plastiku przez noc a gdzie lepiej i szybciej i wygodniej można zrobić przemysłowy odlew w godzinę to nie wiem sam co mam o nim myśleć xD
  • Odpowiedz
@art212: no, tylko, że drukarka 3d mimo wad ma tę zaletę, że możesz ją trzymać np. w schowku na miotły i używać jej na co dzień (nawet pomimo tych problemów). Odlewów przemysłowych nie robi się raczej amatorsko w domowym zaciszu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@art212: Przecież każda, ale to każda firma produkcyjna zrobi ci jednorazowy odlew przedmiotu w konfiguracji jakiej będziesz chciał. A no i jak się okaże np że układ Ci nie pasuje, albo chcesz potestować np wytrzymałość na innej konfiguracji, to przecież z marszu zrobią Ci drugi. No i oczywiście na drugi dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@art212: Nie mam drukarki, bo szkoda mi kasy. Wole zainwestować w coś innego tym bardziej, że nie mam zdolności majsterkowicza. W każdym razie doceniam to, że z taką drukarką ogranicza Cię w sumie tylko kreatywność.
  • Odpowiedz