Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@art212: Brother za 400zl +/- i co ważne podpięty na stałe do prądu i 0 problemów.
Tusze tanie, sama się włącza raz dziennie i zapobiega wysuszeniu tuszów, tania w obsłudze. Ma wifi, skaner, wejście na karty pamięci. Czego chcieć więcej ?
  • Odpowiedz
Jak widzę kogoś jak ktoś się podnieca, że drukarka ulepiła mu jakieś bezużyteczne g---o z plastiku przez noc a gdzie lepiej i szybciej i wygodniej można zrobić przemysłowy odlew w godzinę to nie wiem sam co mam o nim myśleć xD


@art212: drukarka 3d raczej zrobi to taniej i jest łatwiej dostępna w typowym domu niż maszyneria potrzebna do wykonania przemysłowego odlewu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BQP: Zawsze się w-------m na drukarki do czasu aż kupiłem właśnie HR-kę. To było że 3-4 lata temu i od tego czasu nawet mi raz tusz nie zasechł. Zapomniałem przy niej o wszelkich przyjemnościach typu tracenie pół zbiornika tuszu na czyszczenie głowic czy zacięcia papieru.
  • Odpowiedz
Jeszcze ekspres do kawy. Najgorzej jak sie nazbiera wszystko na raz, dosyp kawy, dolej wody, wyczysc pojemnik na fusy i jeszcze wyczysc uklad mleczy na koniec ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@art212: Mi się najbardziej p------ą głośniki. Niby Logitech, a zmontowane jak chińszczyzna.
  • Odpowiedz
@Thanne: potrzebne informacje

Nie wiem ja mam jakies szczescie ze nigdy nie mialem problemu z nimi?

Ale za to z Hujowymi Produktami (HP) to wiele męki miałem.Kupilem potem laserowa Brothera kurde zero problemow juz 5 lat,trzy tonery po 50 zl w tym czasie zuzylem czego chciec wiecej odpala i drukuje kiedy chce.
  • Odpowiedz
@art212:

Jak widzę kogoś jak ktoś się podnieca, że drukarka ulepiła mu jakieś bezużyteczne g---o z plastiku przez noc a gdzie lepiej i szybciej i wygodniej można zrobić przemysłowy odlew w godzinę to nie wiem sam co mam o nim myśleć xD


Chyba utknąłeś dekadę temu. Drukarki dzisiaj (chociaż kilka przykładów nie jest efektem prywatnego
  • Odpowiedz