Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@art212: miałem kiedyś HP to najlepiej jakiegos szamana by trzeba było do tego. Takie cuda się działy tak mocno trzeba było kombinować aby coś wydrukować że szkoda słów. Jeszcze tusze zasychaly. Pozniej za około 200zl kupilem sobie laserowa czarno biała Ricocha że zdjętym ogarnicznikiem. I jeszcze z proszkiem w gratisie. Zero problemów. Możesz rok nie używać podłączysz i drukuje od razu. Ani razu jeszcze nie uzupełniałem tonera a mam ją z
@art212: drukarki lacza problemy swiat fizycznego ze swiatem wirtualnym... ach... jak marzy sie epapier - taki cienki kindle a4 ktory zastepowalby wszystkie wydruki i dzialal kilka miesiecy bez ladowania
@art212 to prawda, przerabiam już chyba z piątą i z każdą był mniejszy lub większy problem, zazwyczaj po prostu nie chciały drukować, bo tak ¯_(ツ)_/¯
@zortabla_rt generalnie drukarki to wielki scam, te kartridż kosztują kilka groszy, a sprzedają za duże pieniądze. Dodatkowo w środku mają coś takiego, co oszukuje ile tuszu masz. No name może być akurat lepszy, bo nie zarobią że sprzedanego ci tuszu, tylko zarobi ktoś inny.
@art212: co wy #!$%@? wiecie, przedstawiam telefon mojej mamy

Dzieją się rzeczy niestworzone, wifi włącza się kiedy chce, smsy same się wysyłają jednocześnie są problemy z posylaniem ich normalnie. Internet nie działa albo działa na tyle dobrze żeby nabić rachunek. Ekran gaśnie głośniki mają opcje za cicho / za głośno, kod pin chodzi w parze z kodem puk. 50 otwartych zakładek i aplikacji, zrób to napraw tamto. Bateria siada kabel nie