Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 171
Wolne media #!$%@? psia mać. W sczujni koronawirusowej czyli RMF FM się zaczęła propaganda na paszporty szczepienne i redaktor o mało się nie spuścił się w majty nad tym pomysłem.
#!$%@? paszport jak psu czy się zaszczepiles.
Ha tfu
#koronawirus #covid19 #media #zalesie #takaprawda
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@ropppson: nie bardzo rozumiem te logikę, że liczba zgonów bez chorób współistniejących jest mała. To co tamci inni ludzie i tak by umarli? Jakieś choroby współistniejące ma pewnie z 50% społeczeństwa (astma, otyłość, nadciśnienie, cukrzyca). I oni by pewnie jeszcze długo sobie pozyli, ale covid ich dobił. Dlaczego mielibyśmy nie uwzględniać ich w statystykach?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Pesa_elf: Nie wiem skąd pomysł, że media miałyby być przeciwne. Przecież to jest tuba propagandy, to, że inaczej zabarwiona i lepiej zorganizowana niż ten państwowy burdel dla ludzi nie powinno mieć większego znaczenia.
Mainstreamowe podejście do obywatela to wzięcie go za mordę i trzymanie pod butem. Jedyna oś konfliktu to pod którym butem, lewym czy prawym.
  • Odpowiedz
A za kurtyną jest wprowadzana agenda 2030


@ropppson: Tak za kurtynom, że spokojnie w internecie można o tym na ich stronach poczytać. WEF nie jest żadnym ciałem międzynarodowym, to tylko i aż spotkanie ludzi polityki i biznesu.
  • Odpowiedz
@Grewest: Ale opinia publiczna jest faszerowana tylko kowidem i niczym innym więcej. Gdyby media głównego nurtu taka sama liczbę godzin poświeciły agendzie i tłukły ten temat na okrągło to by #!$%@? z tego wyszedł.
  • Odpowiedz
@ScapularNotch: "a" jestem kobietą :D ale spoko, pisz jak uważasz.
Chodzi mi o samą ideę posiadania czegoś takiego jak paszport szczepień

Eboli w Europie nie ma więc jej do Afryki nie przywieziesz

ale mogę przywieźć do Europy gdybym szczepiona nie była a nikt tego nie sprawdzał, więc nagle stajemy przed decyzją że mamy mieć takie dokumenty dla przeziębienia pomieszanego z grypą, serio?
  • Odpowiedz
@ScapularNotch: wirusy i bakterie są z nami cały czas i cały czas będą, podobnie wirus grypy. Zasadność zamykania granic ma tyle sensu co zamykanie ich podczas sezonu na grypę właśnie, czyli nie ma sensu żadnego, kto chce ten się szczepi kto nie chce - choruje. Wolność i wybór
  • Odpowiedz