Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 171
Wolne media #!$%@? psia mać. W sczujni koronawirusowej czyli RMF FM się zaczęła propaganda na paszporty szczepienne i redaktor o mało się nie spuścił się w majty nad tym pomysłem.
#!$%@? paszport jak psu czy się zaszczepiles.
Ha tfu
#koronawirus #covid19 #media #zalesie #takaprawda
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KsiazePodziemi: a gdzie napisałem że wiem wszystko dzbanie? Wkurza mnie ta propaganda i nacisk na szczepienie i zabieranie praw człowieka z powodu paniki bez większej refleksji
  • Odpowiedz
@ScapularNotch: podsumowując, przeszkadza mi fakt że mamy całą debatę, absurdy i śmieszne decyzje dotyczące wirusa - na którego mamy już nawet szczepionkę a w tym samym kraju nie ma (mimo że kiedyś była) zarejestrowanej szczepionki na HPV, nie ma też informacji w mediach czy kampanii społecznych wyjaśniających do czego wirus brodawczaka może doprowadzić i nie jest to zadyszka czy zmęczenie...
  • Odpowiedz
Ale opinia publiczna jest faszerowana tylko kowidem i niczym innym więcej. Gdyby media głównego nurtu taka sama liczbę godzin poświeciły agendzie i tłukły ten temat na okrągło to by #!$%@? z tego wyszedł.


@ropppson: Teoretycznie prawo międzynarodowe nie wymaga udowadniania szczepienia dla podróżnych którzy na obszarach endemicznych choroby są tylko tranzytem trwającym nie dłużej niż 12 godzin. W praktyce jednak służby sanitarne często i tak żądają udowodnienia szczepienia (tak może być np. w Republice Wysp Świętego Tomasza i Książęcej). Znaczna cześć państw wymaga udowodnienia profilaktyki przeciw żółtej febrze, jeśli przebywało się na terenach potencjalnego zarażenia w ciągu 9-12 ostatnich miesięcy.

Profilaktyka przeciwko febrze wymagana jest od wszystkich przyjeżdżających do wybranych krajów afrykańskich (Angoli, Burundi, Demokratycznej Republiki Konga, Gabonu, Ghany, Gwinei-Bissau, Liberii, Mali, Republiki Środkowoafrykańskiej, Republiki Konga, Sierra Leone, Togo, Wybrzeża Kości Słoniowej) i południowoamerykańskich (Gujana Francuska i Surinam). Do niedawna Międzynarodowa Książeczka Szczepień była sprawdzana także w
  • Odpowiedz
Gdyby media głównego nurtu taka sama liczbę godzin poświeciły agendzie i tłukły ten temat na okrągło to by #!$%@? z tego wyszedł.


@ropppson: Oni tam sobie dyskutowali nad zniesieniem długów i promocji modelu wynajmowania produktów zamiast ich posiadania. Nie wiem czy dla opinii publicznej jest to coś ciekawego.
  • Odpowiedz
@Grewest: To chyba nie do mnie. Bo ja nic o szczepieniach nie pisałem. Mówiłem, ze gdyby media tak mocno wałkowały temat agendy a nie kowida, to sprzeciw ludzi wobec tej agendy byłby większy niż przeciw obostrzeniom kowidowym (maseczki szczepionki etc) nie wnikam w tym momencie czy szczepionka na kowid jest słuszna, czy maseczki coś dają, tylko zwracam uwagę, że kowidoparanoja jest tematem zastępczym dla plebsu w celu wprowadzenia zmian spoleczno
  • Odpowiedz
@ScapularNotch: słyszałam :) I co w związku z tym? Co byś wyjaśnić? Przymus bezpośredni można zastosować w przypadku choroby wysoce niebezpiecznej, zakaźnej bezpośrednio zagrażającej życiu lub zdrowiu innych i tu wracamy do początku rozmowy że nie uważam covid za taką chorobę, za przykład podałam np ebole i brak kontroli powracających z Afryki
  • Odpowiedz
Wolne media #!$%@? psia mać. W sczujni koronawirusowej czyli RMF FM się zaczęła propaganda na paszporty szczepienne i redaktor o mało się nie spuścił się w majty nad tym pomysłem.

#!$%@? paszport jak psu czy się zaszczepiles.

Ha tfu


@Pesa_elf:

Media nie podzielają mojej opinii nt. pandemii! To musi oznaczać że nie są one wolne!
  • Odpowiedz
A za kurtyną jest wprowadzana agenda 2030 - odsyłam do wiki - oraz „wielki reset” finansowy,


@ropppson: A Illuminati, Reptilianie, grupa Bilderberg i NWO tam byli?

Narracja ta sama od wielu lat, tylko nazwy podmieniane czasami.
  • Odpowiedz
„wielki reset” finansowy, społeczny o którym mówił Klaus Schwab prezes ze światowego forum ekonomicznego w Davos.


@ropppson: Istnie przerażające, Wiki:

Klaus Schwab, who founded in WEF in 1971 and is currently its CEO, described three core components of the Great Reset. The first involves creating conditions for a "stakeholder economy"; the second component includes building in a more "resilient, equitable, and sustainable" way—based on
  • Odpowiedz