Wpis z mikrobloga

U nas w górach bywa podobnie, np. o Alpach już nie wspominając, więc nie trzeba takich zim szukać aż w Japonii.
Kanion oczywiście robi wrażenie, no ale to jest prawdopodobnie specyfika tamtego konkretnego miejsca ukształtowania terenu itd. no i jest robiony specjalnie jako atrakcja turystyczna. Przede wszystkim wszystko zależy od regionu i standardowego przygotowania do zimy. Dla jednego metr śniegu to norma, dla innego i 2cm to będzie katastrofa, więc takie porównywanie
@holka-kofolka: @Sylwira:

no miejscowosc i region jest znany glowie z tego kanionu ktory stal sie dosyc znana atrakcja turystyczna, akurat trafilem na fajny filmik z tego miasta to wrzucilem :)

Kanion oczywiście robi wrażenie, no ale to jest prawdopodobnie specyfika tamtego konkretnego miejsca ukształtowania terenu itd


@Sylwira: to prawda, u nas tej zimy tez byly ponad 2 metrowe zaspy za Bychawą w Lubelskim, ale to tylko dzieki uksztaltowaniu terenu,
@Dante27: weź nie gadaj, 10 cm śniegu jakoś jeszcze przeboleję, odśnieży się na szybkości byle jak, żeby tylko wyjechać samochodem, ale gdyby napadało tyle co tam na filmiku, to nie wychodziłbym z domu, wszystko ogarniałbym kurierami, na szczęście pracować tez mogę zdalnie.
Za dzieciaka pamiętam zimy ze sporym śniegiem, jednak wtedy tak mi to nie przeszkadzało, na szczęście im jestem starszy, tym zimy łagodniejsze ;)

Ja zawsze wpadam w depresję gdy