Wpis z mikrobloga

@MinimalMusic: Holandia luzuje nie zdejmuje wszystkie obostrzenia, decyzja może być zagrywka przedwyborczą. Mieli surowsze ograniczenia niz w PL. Merkel mówi o trzeciej fali w DE i przemyśleniu sensowności decyzji dotyczący luzowania obostrzeń. 10 euro to zbyt optymistycznie raczej 7-8 w następnym roku, może 10-12 jak zaczną spłacać zobowiązania w 2022/2023.
Rośnie zbyt szybko, nie widzę powodów takiego wzrostu, jedynie to spora liczba rezerwacji lotów w UK.
  • Odpowiedz
@merho: Ciekawe kiedy skończycie doszukiwać się korelacji ruchów na giełdzie z decyzjami politycznymi i korporacyjnymi a zaczniecie dostrzegać, że giełda to tylko i wyłącznie owczy pęd i emocjonalne decyzje inwestorów, których można na tym ogrywać jak male dzieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pioneer95: ja dobieram caly czas jak tylko znajdę jakieś pieniądze. Różnica jest tylko taka, że ja główny pakiet brałem bardzo tanio więc teraz sobie mogę spokojnie dobierać.
Czy zapakowalbym się teraz gdybym nie miał wcześniej? Gdybym miał luźne pieniądze do przewalenia i brak pomysłu na cos innego to pewnie tak, chociaż poczekał bym na lekką korektę
  • Odpowiedz
@Czachaaa: IMO jedno i drugie. Te emocje zazwyczaj są powiązane z emocjami i decyzjami inwestorów. Natomiast zmiennych faktycznie jest dużo więcej niż decyzje polityków.
  • Odpowiedz